Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miskolci Kaáli intézetről...

Miskolci Kaáli intézetről pontos információ?

Figyelt kérdés

3 éve szeretnénk babát de eddig nem sikerült. Nem voltunk semmilyen vizsgálaton,a természetre bíztuk hogy sikerül e vagy sem. Így ennyi idő elteltével úgy döntöttünk nem várunk tovább,bejelentkezünk Miskolcra a Kaáliba.

Igazából minden információ érdekelne. Mennyire nagy baj az hogy nincsenek orvosi leleteink? Vagy megcsinálnak e ott minden vizsgálatot? Mi mennyibe kerül (konzultáció,vizsgálatok,stb) ?

Ha inszeminációra kerülne a sor,mennyibe kerül? Lehet e kérni egyáltalán időpontot így vírus idején? Tényleg minden információ érdekelne és nagyon örülnék ha valaki segítene nekem ebbe.


2020. szept. 16. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyan nem a miskolciba járunk (de sajószentpéteriek vagyunk amúgy 🙂), de nekünk jelenleg is folyik a vizsgálódás, remélem hamarosan tovább is léphetünk. Nekünk úgy volt, hogy amikor először jelentkeztünk, egy csomó általános vizsgálatot előre felsoroltak, hogy miket érdemes addig megcsináltatni, amíg várunk az első konzultációra. Utána a konzultáción már személyre szabottan írt ki a doki egy pár vizsgálatot még. Igazából nekem könnyebb és gyorsabb volt a Medivocerben vagy az Erzsébet Fürdőben megcsináltatni a kérdéses vizsgatokat (kivéve a hycosyt), és a legtöbb helyen elfogadják azokat az eredményeket is, amiket máshonnan hozol. Ha kérdésed van, írj nyugodtan! 🙂
2020. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi is a Miskolci Kaáliba kezdtük el, konzultációkor megírta milyen vizsgálatok szükségesek még, viszont azután se kép se hang:( Én úgy hallottam a Budapest Kaáli orvostól, hogy megszűntek. Ezért megyünk át Budapestre, ahol előzetes konzultáción még több vizsgálatot kértek.. most várunk a rendes konzultációra, ami jövő héten lesz.
2020. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!