Hogyan zajlott nálatok az inszemináció?

Figyelt kérdés

Melyik intézményben voltatok?

Hanyadik inszem sikerült?

Ha sikertelen volt az inszem, mennyi idő telt el a következőig?


2020. okt. 20. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre előtte állunk, szóval gyakorlati tapasztalat még nincs. Kaáliba járunk, 1-2 inszem lesz, ha nem sikerül, lombik. Elvileg nem kell két inszem között szünetet tartani, első után mehet a második a rá következő ciklusban.
2020. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 2018-ban volt. Magándokihoz jártam, és az inszemináció mindig a helyi kórházban volt ahol dolgozik. 5 inszemináció volt, de nem sikerült. Most lombikra járunk. Ha nem sikerül, akkor következő hónapban lehetett is csinálni a következőt.
2020. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4 sikertelen inszem után lombikozunk. Egymás utáni ciklusokban lehetett csinálni. Ciklus 3-7. napja között closty-t kellett szednem, majd jött egy UH vizsgálat a 12. nap körül, aztán az inszem előtt 36 órával beszúrni a tüszőrepesztőt. Az inszem után pedig 2 hétig progreszteron kúpot kellett használnom, 14 nap múlva lehetett tesztelni. Amikor az negatív lett, abbahagytam a progit, kb 2 nap múlva meg is jött mindig. Ezen a napon pedig hívtam a Kaálit az eredménnyel, megbeszéltük a következő UH időpontját, és kezdődött minden előlről.
2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy pozitív info is legyen kedves kérdező nekünk 4.sikerült ikrekkel. Később kistesó spontán
2020. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nem tudom figyelitek e még a topikot,de érdeklődni szeretnék nektek mennyi idő volt a leletek elküldésétől mire hívtak?

Inszemre készülnénk a budapesti Kaáliba,már 3 hete elküldtük az eredményeket,de semmi hír azóta. Múlthéten hívtam őket többször is,de vagy foglalt vagy nem veszik fel. :( Nagyon reménykedtem benne,hogy lesz karácsonyi ajándékunk,de jövőhétre várom a nem vártat,így gyanús hogy már nem lesz belőle semmi. Amúgy szeptemberbe volt az első konzultációnk telefonon.

2020. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hívogasd mind a három számot egyszerre, nekem általában 10-20 próbálkozás, mire felveszik. Úgy szoktam, hogy felhívom mind a hármat sorban, ha foglaltak, akkor 5-10 perc múlva újra. Előbb-utóbb felveszik. Legutóbb rögtön elsőre felvették, annyira megdöbbentem rajta, hogy el is felejtettem hogy mit akartam... :)

(Pro-tipp: kb úgy 70%-ban a 2296-os végű számot vették fel leggyakrabban, lehet azt kevesebben hívják, mert az az utolsó a honlapon)

Nekem már voltak leleteim az első konzultáción, így mi rögtön utána kezdtük is a bulit, nem kértek plusz vizsgálatot. Sajnos az idei inszemről már biztos lecsúsztál, december 18 után már csak ügyelet van náluk. Szurkolok!

2020. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!