Pco mellett ki mennyi idő után esett teherbe?

Figyelt kérdés
Pco-m van már próbálkozzunk, az lenne a kérdésem hogy kinek mennyi idő után sikerült!

2020. okt. 21. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Milyen rendszertelen a havid? Szedsz rá valamit? Én belara abba hagymása után 1 hónapon belül teherbe tudtam esni. Tudom majd jönnek, hogy a fogi az erre nem megoldás meg stb. De én ezt kaptam a dokitól meg amúgy is szedtem volna szoval.
2020. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első babámmal első hónapban, második babámmal 3.hónapban estem teherbe pcos mellett. De nekem rendszeres a menzeszem. Vitaminokat szedtem (most is) és sportolok.
2020. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Rendesen kezelt PCOS/IR-em volt, nem ilyen kamukezelt. Rendes diéta, sport, lelki oldal támogatása és gyógyszerek. Így első gyermek 1. hónapban, második gyermek 8. hónapban, harmadik gyermek pedig 3. hónapban sikerült. Előtte a félrekezelés miatt elveszítettem egy babát, azóta nagyon haragszom mindenkire, különösen orvosokra, akik nem megfelelően tájékoztatnak és azt mondják, hogy "jó lesz az úgy, szedj fogamzásgátlót", vagy "túltolunk Closty-val, aztán majd lesz baba". Nem lesz, csak a baj nő meg.
2020. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
7 éve szexelünk védekezés nélkül. Szerencsére még nem lettem terhes
2020. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, te amúgy nem tartasz attól, hogy véglegesen meddő lettél?
2020. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért tartanék? Nem akarunk gyereket soha
2020. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kezeletlen PCO/IR egyenes út a cukorbetegségbe. Egy dolog, hogy nem akarsz gyereket és egy másik a krónikus betegség és hogy 20 évvel korábban meghalsz. És ehhez még csak túlsúlyosnak se kell lenni.
2020. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezelve vagyok. Szedek metformint és diétázom.
2020. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7 éve nem esel teherbe védekezés nélkül. Valamit nem kezeltek rendesen.
2020. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis jók voltak az értékeim orvosnál.
2020. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!