Pcos mellett esett valaki természetes úton teherbe?

Figyelt kérdés
Van valami titok vagy csak csodának köszönhető?
2018. ápr. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs más gond és tartod a 3as kezelést amitől beállnak a hormonjaid, köztük az inzulinod is simán lehet.
2018. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PCOS-em és IR-em volt, akkor lettem spontán terhes amikor elkezdtük kezelni. Szedtem Merckformint (napi 2x 1000mg), ittam Inofolicot, szedtem multivitamint, és diétát váltottam (semmi cukortartalmú étel/ital). Második babánál már Inofolic nem volt, csak Merchformin, diéta és multivitamin.
2018. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap közölte az sztks doki hogy pcos em van de majd kezeljük ha babát szeretnék vagy ha nagyon görcsölök. Elég bunkó es lekezelő volt szóval nem sikerült sokmindent megtudnom tőle. Majd felkeresek valami magándokit.
2018. ápr. 6. 19:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyi kerdésem meg lenne,hogy minden esetben parosul a pcoshez az ir? Mert nekem a rendszertelen cikluson kívül semmi más tünetet nem észleltem.
2018. ápr. 6. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, igen valószínűleg van IR is.


Keress egy rendes dokit, aki kivizsgál téged úgy, ahogy kell!

2018. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!