Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt-Ovitrelle-Utroges...

Clostilbegyt-Ovitrelle-Utrogestan kombó segített valakinek? Lett baba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 09:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem sikerül akkor se keseredj el, nem mindig jön be elsőre :) egyik ismerősöm is csak clostival tudott teherbe esni, első gyermek 1. clostis hónapban, második a 4.clostis hónapban, a 3. meg már spontán baba lett. Mindig van remény :)

Nekem is nagyon rosszul esett, hogy nem jött be elsőre ez a kúra, kisírtam magam aztán rájöttem hogy 2 év után ez az egy hónap nem tragédia. De persze remélem hogy karácsonykor már örülhetek, talán :D neked pedig nagyon drukkolok! Bármi is van írd meg kérlek:)

2020. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Mindenképpen megírom mi lesz!
2020. okt. 28. 19:36
 23/27 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Lett baba? :)
2020. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 16.dpo-n, még nem jött meg a menstruációm, de a ma reggeli tesztem negatív. Úgyhogy fogalmam sincs mi lehet, de félek hogy csak az utrogestan tolja ki a mensimet. Vagy ha nem, akkor lehetséges, hogy ilyen későn mutatna pozitívat a teszt?!
2020. nov. 1. 14:16
 25/27 anonim ***** válasza:
Előző hónapban nekem is késett tőle 2 napot, de most meg előbb jött 1 nappal,pedig ugyanúgy szedtem...szóval a fene tudja hogy van ez :D
2020. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a dokim pénteken (14.dpo-n), hogy még 1 hétig folytassam az utrogestant, és ha ezalatt az 1 hét alatt sem vált pozitívra a teszt és a mensim sem jön még meg, akkor hagyhatom csak abba az utrot, addig még ne. Doki szerint simán lehet, hogy csak lassabban kezd el termelődni a Hcg, mert hogy azt sokminden befolyásolhatja, de azért ne éljem bele magam semmibe. Hát nem élem, de mégis annyira reménykedem a babában és annyira rossz ez a bizonytalanság.

Járt már így valaki? Hogy ennyivel később mutatta ki a teszt a babát?

2020. nov. 1. 23:09
 27/27 A kérdező kommentje:
Ma délután elkezdtem nagyon picit halványan vérezni, úgyhogy itt már tuti mensi lesz, nem baba.. 😞
2020. nov. 2. 17:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!