Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb természetes...

Melyik a legjobb természetes tesztoszteronszint fokozó?

Figyelt kérdés
40-es férfi vagyok, edzek már néhány éve és érzem, hogy nincs ott a tesztoszteron termelésem, mint anno. Minden alap tápkieg, heti 4 alkalmi edzés, napi 5 rendesen belőtt kaja mellett elég lassú a fejlődésem. Kicsit meg szeretném dobni valami természetes tesztoszteron fokozóval. Mit ajánlotok elfogadható ár-érték arányban?
2013. júl. 28. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatsz egy brutal anadrolt vagy egy scitec T360-at, de sokat ne várj ezektől. 40 felett már nem sokat lehet fejlődni, főleg, ha már edzel pár éve. Én tudom, hiszen 43 vagyok.
2013. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezek nekem inkább ilyen edzés előtti pörgetőnek tűnnek, arginin,karnintin, cink, ezek mind bennevannak az no fokozómba. a steel rocketrol valami vélemény?
2013. júl. 28. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
A tribulus és a cink az pont tesztó fokozó, tehát nem csak az arginint kellene nézni. Nálam régebben a D-test vált be, de már az lehet, hogy nincs. Sima tribulus is jó lehet, de ez egyéni.
2013. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézem most a steel rocket-et, nem lehet rossz, mivel DAA is van benne, ami régen a D-testben is volt, és az nekem érezhető volt.
2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
guggolás
2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A guggolás az alapból benne van minden keményen edző ember edzéstervében az nem egy plusz dolog.
2013. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!