Voltunk sperma analizisen nagyon rossz eredménye lett. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag azt mondta csak a beültetés a megoldás. 7millió sperbabol 85 százalék nem mozog. És a többi is lassú illetve a viszkozitás sem jó. Érdemes másik andrologust megkeresni? Vagy ilyen eredményekkel valóban szinte semmi esély?
2020. okt. 28. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje probalkoztok?
2020. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 év 8 honap
2020. okt. 28. 22:52
 3/14 A kérdező kommentje:
De mar van gyerekünk. Nehezen jó9tt össze ő is. 1 év alatt. És volt egy vetélésem is.
2020. okt. 28. 22:53
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

A vetélesnek semmi köze a ferjed spermájához

En elmennék másikhoz is. EZ egyszerű fajdalommentes de könnyen elszúrható vizsgalat

2020. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 év sikertelenség után mentünk kivizsgálásokra.

A férjemnek sem lett túl jó az eredménye, a számokra már nem emlékszem, de rossz lett az tuti! Nekünk is a lombikot javasolta a doki, hogy CSAK úgy lehet gyerekünk!

Én mindig azt mondtam, hogy nem kell nekem millió gyerek, csak egy! 😊

Ahhoz képest, hogy a doki mit mondott, következő hónapban már nem jött meg, mert a Legelevenebb célbaért! 😁

Azóta már 2en vannak!!

Szóval kitartást!

Meglesz az a gyümölcs!

2020. okt. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De jó most van egy kis remény sugár
2020. okt. 29. 06:48
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"A vetélesnek semmi köze a ferjed spermájához"

Ez nem igaz, lehet köze hozzá. Ha például rossz minőségű (rossz formájú, hibás) spermium termékenyíti meg a petesejtet, lehet ez a vetélés oka. Nem biztos, de nem is kizárt.

2020. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szeretnénk valami serkentőt szedni amijavit az értékeken esetleg van valami ajánlat?
2020. okt. 29. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:
A férfi termékenységet csak vitaminnal lehet "kezelni", ez az egy amit biztosan meg tud tenni annak érdekében, hogy jobb legyen a spermaképe. Nézz körbe, milyen termékek vannak, én nem Magyarországon élek, így nem tudom, mi az ami ott is megvan, ami nálunk is. Olyan komplex vitaminok a legjobbak, mint a Folandrol pl. De lehet külön is szedni, pl. szelén, cink, E, C vitamin, stb.
2020. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz semmi koze hogy nem mozog.
2020. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!