Voltunk sperma analizisen nagyon rossz eredménye lett. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag azt mondta csak a beültetés a megoldás. 7millió sperbabol 85 százalék nem mozog. És a többi is lassú illetve a viszkozitás sem jó. Érdemes másik andrologust megkeresni? Vagy ilyen eredményekkel valóban szinte semmi esély?
2020. okt. 28. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Clostilbegyttel még próbálkozhattok.

Nekünk az hozta meg a sikert. Szedte párom az összes sztárolt férfi vitamint 1 évig, semmit nem használt.

Aztán szereztem Clostyt neki, 3 üveggel szedett be előző hónapban és most 5 hetes terhes vagyok :)

2020. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mármint a férjed szedte? Az nem nőknek van Pete érésre?
2020. okt. 30. 22:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen párom szedte:)


Férfiaknak is adják spermaszám és minőség növelésre.

Csak másképp kell szedni.


30 napig szedte naponta 1-et tehát 3 üveggel használtunk el. Ez volt szeptemberben és most októberben már sikerült.

Nem értem miért csak kevés orvos próbálja ezt meg, hiszen nem hormon, az agyalapi mirigyet serkenti. Ártani nem árt, maximum nem használ. És még mindig kíméletesebb mint egy lombik kezelés.

Utolsó esélyként szerintem megéri. Mi a Forgács intézetbe mentünk volna ha nem sikerül.

2020. okt. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És nektek főlírták?
2020. okt. 31. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!