Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnénk harmadik gyereket...

Szeretnénk harmadik gyereket de nem jön össze. Még várni kell hogy a hormonok rendeződjenek vagy érdemes elmenni egy vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Kis kor különbséggel szeretnénk 3 gyereket. 4 hónapja szültem és gondoltuk, hogy belevágnánk megint. Viszont a ciklusom utolsó napjain van az ovulációm. 4-5 nap van a beágyazódásra. Ilyenkor ez még rendben van, vagy inkább forduljak orvoshoz? Első körben azt mondták, hogy rendben van, de nem tudom...

2020. nov. 1. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Menstruálsz már egyáltalán? Amúgy csodát ne várj. Kell fél- egy év, mire rendeződnek a hormonok.
2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idő nem elég ahhoz, hogy normálisan regenerálódjon a méhed és képes legyen egy egészséges terhességet kihordani.


Miért kockáztatod az életed, miközben vár otthon két gyerek?


Legyen már eszed, és várjatok még fél évet legalább.

2020. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem hagyod a szervezeted regenerálódni? Pihenni?

Értem én, hogy kiskorkülönbség meg minden..

2020. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Komplikáció mentes volt a szülésem a hatodik hétre minden tökéletesen vissza húzódott. Se gátmetszés se semmi egyéb. 4 hétre megjött a menstruációm ami azóta is tökéletesen 24 napos. Teljesen jól működik minden, peteérésem is van csak későn.
2020. nov. 1. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Hiába volt természetes szülésed, attól még a mégszövetek vissza sem tudtak húzódni és regenerálódni.


Nem tudom, hogy lehetnek szülők ilyen felelőtlenek...

2020. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Egy teljes regenerálódás annyi idő mint a terhesség.
2020. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én senkit nem minősítettem, szóval ezt a hangnemet egyeseknél nem is értem. Beszéltem nőgyógyászal, és voltam nála még a hathetes vizsgálaton, ahol mondta, hogy minden rendben van. A ciklusra egyenlőre csak annyit mondott, hogy sokan esnek teherbe menstruáció alatt is. Magán praxisba van, nagyon jó orvos, sokan járnak hozzá. Mindig elmondja, hogy mit lehet és mit nem. Szólt volna ha ezzel gond lenne. A bábám is szólt volna ha gond lenne. Egyikük se adná a nevét olyasmihez amiből gond lesz a végén.
2020. nov. 1. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Jesszus, mennyi idegbajos nő van itt. Nálunk is ekkora korkülönbség van, csodaszép problémamentes terhességeim voltak, pedig az első császárral született sajnos. A kicsik vbac születtek. 😊
2020. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért normális orvos ilyet biztos nem mond, hogy sokan esnekbteherbe menstruáció alatt mivel ez nem igaz.
2020. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
6 hónapot minimum várni kéne, nehogy aztán koraszülött legyen a baba. Nem tudom mi ilyen sürgős..
2020. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!