Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt már ilyen valakinél? Mi...

Volt már ilyen valakinél? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

babát szeretnénk. Rendszeres,normál hosszúságú volt eddig ciklusom 30-32 napos, 5-6nap vérzés. 1 hónapja szedem a trimeszter vitamint. Megjött időben de épphogy van valami és barna,nincs élénk piros vér, nem is görcsöltem pedig szoktam. Persze első nap mindig kevesebb volt de már 3 napja ilyen kevés. Előző menzeszem ebből a

szempontból jó volt,de előtte egy hétig barnáztam. Ez most nem volt,de nagyon kevés, barna és nem fáj. A peteérésem későn volt, kb 9 nappal a vérzés előtt(lhteszt) együtt is voltunk többször,1 tesztet csináltam igaz nagyon korán,de negativ lett.



2020. nov. 7. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel, akkor ugyanúgy barnázol, mint előző ciklusban, és később fog megjönni. Ha az LH teszt jól mutatta a peteérést, akkor ahhoz képest 13-15 napra esedékes, a luteázis fázis álladó. Az állandó barnázás menstruáció előtt több nappal progeszteron hiány jele, érdemes lenne megnézetni.
2020. nov. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!