Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt szedése után vérzés?

Clostilbegyt szedése után vérzés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem esek teherve és az orvosom a Clostilbegytet ajánlotta. Szedtem 5 napon át napi 2×1-et. Most jelenleg peteérésem van és iszonyatosan fáj a petefészkem és vérezgetek, már ülni is alíg bírok.


A menstruáciom 2 hét mulva kellene megjöjjön.

Talán nem fog segíteni a gyogyszer?


2020. nov. 14. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh-on hány tüszőt látott? Hormonjaid rendbe voltak mikor elkezdted szedni?
2020. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Norcolutot szedtem kb. 1 honapon át.

És köv. Menstruácio után kezdtem szedni a Clostilbegyt.

És sajnos ultrahangon sem néztek a gyogyszeres kezelés alatt.

2020. nov. 15. 04:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle vérzés (eléggé sok clostys hónapom volt), de nekem nézte is a doki Uh-al. Nem akarlak megijszteni, de lehet tőle túlstimuláció is. Ha valóban nagyon fáj, akkor lehet érdemes lenne még ma ügyeletre menni.
2020. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem ezt teszem mára már nagyob fájdalmaim vannak
2020. nov. 15. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is elmennék ügyeletre, a túlstimuláció veszélyes is lehet. Nekem is volt csomó closty-s hónapom, soha nem voltak ilyen tüneteim, plusz mindig nézték UH-n is, hogy minden rendben van-e. Illetve napi 1 szemnél többet sosem kellett szednem, lehet neked is sok volt a 2x1.

Ha ezen túl vagy, javaslom válts dokit (menj meddőségi központba).

2020. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor baromi felelőtlen dokid van.

Keresd fel az ügyeletet. Nagy az esély a túl stimulációra.

Ezért nem lenne szavad teljes kivizsgálás és uh-os nyomonkövetés nélkül clostyt adni mert pl. kezeletlen pcos-nél nagyon súlyos hyperstimut okozhat.

Drukkolok, majd jelentkezz.

2020. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma kaptam én is. Kb. felírta a doki és jelentkezzek 3 hónap múlva. Nekem is 2x1 szemet mondott, de már több helyen olvastam, hogy érdemesebb lenne 1-gyel kezdeni, így nem is tudom... elbizonytalanodtam. Írd majd meg kérlek, hogy mi lett veled.
2020. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam ügyeleten és mondta doki, hogy kérjek időpontot nőgyógyászatra, hogy vizsgáljanak ki. Írt fel görcsoldót, de sajnos most se az igazi. A hasam az most is görcsöl és vérezgetek is, de csak pár csepp van és inkább pisilés után.

Ma kértem is időpontot szerdán megyek is kivizsgálásra.

Igen orvost mindenféle képpen cserélnem kell!

2020. nov. 16. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!