Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elhúzódó pecsételő vérzés és...

Elhúzódó pecsételő vérzés és pé. Hiányára Clostilbegytet kaptam. Segített ez már valakinek? Elmúlt a barnázás? Mikor? Lett pé? Nagyon szeretnénk kistestvért. Minden infó érdekel!

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kivizsgálta a probléma okát a doki?
2013. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem segített. Kivizsgálás (endokrinológus) és az alapbetegség kezelése segített. Nődoki nem találta a bajt, szerinte minden rendben volt nálam.

2013. dec. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Clostilbegyt csak tüneti kezelés. Van hogy használ, van hogy nem. Jobb lenne a probléma forrását megtalálni és azt kezelni. Mivel a háttérben valószínű hormonális probléma áll, én is endokrinológust javasolnék.
2013. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nőgyógyásznál voltam. Azt mondta a tavalyi szülés után felborult a hormonháztartásom, és azért nincs pé-m és pecsételek. Mivel amúgy is szerettünk volna kistesót, azért ajánlotta a Clostilbegytet, hogy egy esetleges következő terhesség rendbe teszi a hormonháztartást.. Lehet, hogy át lettem verve?! minden esetre egy három hónapos Closti kúrát megcsinálnék.. hátha.. Ha nem sikerül, akkor úgyis endokrinológus.. hülyeség?
2013. dec. 30. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A dokid egy hülye. Clostyt csak komoly kivizsgálás után szabad szeni, komoly mellékhatásai lehetnek.
2013. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Abban igaza van a dokidnak, hogy az előző terhességed miatt felborulhatott a hormonháztartásod. De a következő nem teszi helyre, sőt amíg nem vagy rendben, magas a vetélés kockázata is. Nekem az első terhességem után alakult ki a pajzsmirigy alulműködés és az inzulin rezisztencia. Ezeken nem fog segíteni a closti, ha esetleg nálad is ez lenne, viszont egy vérvételből ki lehet deríteni. (csak endokrinológus kérheti és tudja értékelni az erdményt!) Gyorsabb és olcsóbb mint hónapokig szedni egy peteérés serkentőt.

A hormonháztartás bonyolult rendszer, minden összefügg egymással, nem elég egyetlen hormont helyreállítani.

2013. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap, a 12 napon voltam uh-n. A jobb oldalon 22,5 mm-es, a bal oldalon pedig 19 mm-es tüsző volt a legnagyobb. A nyálkahártya 7,1 mm. Azt mondta a doki, hogy most nem ír több receptet, várjuk az eredményt, februárban megyek vissza,remélem sikerül..
2014. jan. 3. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!