Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek egy asszisztált...

Szerintetek egy asszisztált reprodukciós eljárás “felül tud kerekedni” esetleges lelki blokkokon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 09:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nekem már volt két kémiai terhességem egyébként, májusban és nyár végén is egy. De sajnos nem tudtak megtapadni és elment mindkettő. Úgyhogy hogy teherbe esni ezek szerint tudok, csak valamiért nem marad meg. Most elkezdtük az első fázisát a reprodukciós programnak, clostilbegytet kaptam, tüszőrepesztő szurit és utrogestant, hogy meg is tudjon tapadni. De ez a felállás sem segített az első stimulált ciklusban. Most szedtem be a második closti adagot, szerdán tüszőrepesztés és ismét utrogestan csak most még nagyobb dózisban. Hát meglátjuk. Csak emiatt dobtam be ezt a lelki kérdéses dolgot, hogy lehetséges olyan hogy még egy asszisztált reprodukciós kezelés is tud sikertelen lenni ha amúgy teljesen egészséges mindkét fél? De sok hasznosat írtok, köszönöm. Marad a reménykedés.
2020. dec. 8. 17:44
 22/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem tud. Menj el szakemberhez,családállításra, reflefológiára,léleklátóhoz. Ártani nem fog,de segíthet.
2020. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!