Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Et+11 napon negatív a tesztem....

Et+11 napon negatív a tesztem. 3 napos kétt bogyót kaptam vissza. Kicsit most el keseredtem. Sikerült valakinek így a baba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Fogalmazd újra ezt a kérdést.
2020. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nem túl bíztató :( Nekem 3db 2 napossal et+9-en szép erős tesztem volt. Első lombiknál viszont 5 naposat kaptam vissza, az nem sikerült. Menj el vérvételre, az a biztos!
2020. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
14.napon kell tesztelni nekem mindig azt mondja a dokim (5 naposnál mondta ráadásul). Pont ezért nem szabad hamar tesztelni, mert szomorú leszel lehet feleslegesen. Tudom milyen nehéz:( drukkolok, remélem csak korán teszteltél.
2020. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vérvételre.
2020. dec. 14. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még az első lombik előtt állok, szóval nem tudok okosat mondani. Csak azért írtam, hogy leírhassam, hogy nagyon szurkolok nektek így ismeretlenül is!!!!
2020. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!