Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt és progreszteron...

Clostilbegyt és progreszteron lágy kapszulát szedett valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, babát szeretnék eddig több clostilbegyt kúrán vagyok túl sikertelenül. Most a doki ajánlotta hogy a 17. naptól szedjek progreszteront.

Inzulinrezisztencia és PCOS áll fent nálam. 12. napon megyek ultrahangra.. Ez melett még merckformin és gyonositolt szedek.

Volt valaki akinek így sikerült a baba?

A progreszteron miben segít?



#terhesség #Inzulinrezisztencia +PCOS
2020. dec. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A progreszteronpótlás sikeres fogantatás esetén csökkenti a vetélés kockázatát (a korai vetélések egy része progihiány miatt következik be). Szerintem boldog-boldogtalannak felírják, én legalábbis minden inszeminációm és lombikom után toltam a tesztelésig, pedig egyáltalán nem volt alacsony az értékem egyszer sem. Utáltam mindig.

Mióta próbálkoztok? A closty-t sem szabad azért cukorkaként szedni minden hónapban, cisztákat okozhat. (De nyilván az orvosodra hallgass.)

2020. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Másfél éve próbálkozunk. Folyamatosan figyel ultrahangon, mindig gyönyörű tüszőim vannak, a doki is mindig mondta hogy ha most nem akkor sose.. és valamiért egyszer sem sikerült.

Nem értem mi a baj.

2020. dec. 22. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Inszeminációval próbálkoztatok már? A petevezetékek átjárhatóak? Sajnos a pcos az egyik leggyakoribb oka a meddőségnek, amíg nincs kikezelve normálisan, addig a lombik se nagyon szokott sikerülni, természetes úton meg pláne nehéz a dolog. Facen csatlakozz esetleg egy ilyen csoporthoz, rengeteg tippet/bátorítást kaphatsz sorstársaktól.
2020. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem próbálkoztunk még, folyamatosan clostilbegyt kúra van. Nem tudom hogy átjárhatóak e a petevezetékeim.


Köszönöm szépen.

2020. dec. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!