Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » D vitamin összekavarhatja a...

D vitamin összekavarhatja a ciklust? Előfordult másnál is?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan szedek D-vitamint, kb. 6 hónapja, nekem nem kavarta meg.
2020. dec. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

1 éve folyamatosan szedem, csakis segített (IR-em volt és PCOm, ami többek között a D-vitamintől sokat javult az év során).

Akkor zavarodott kicsit be a ciklusom, mikor nekikezdtünk a próbálkozásnak, akkor hónapokig 3-4 nappal hosszabbak voltak.

Inkább valami más lesz ott a háttérben, IR, anovulációs ciklus, stressz, stb.

2020. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy emiatt. Akkor tavasszal, amikor sokat kezd sütni a nap, minden nőnek össze-vissza lenne a ciklusa. Én évek óta szedem, de semmilyen mellékhatását nem érzem. A D vitamin hiánya azonban nagyobb kárt tud okozni. Ezen az évövön, télen a lakosság 80-90%-ának van hiányos állapota.
2020. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!