Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeeses rossz spermaertekk...

Teherbeeses rossz spermaertekkel? Valamint külföldi meddőségi korhazrol tapasztalat

Figyelt kérdés

Egy eve probalkozunk párommal 3 honapja voltunk vizsgalaton ahol a spermiogramm vizsgalatbol kiderult hogy nagyon alacsony a mozgo szam az aktiv mozgok pedig csak 1%osak, mennyiseggel nincs gond.

Kapott vitamint amiben probalok bizni de ugy erzem időnpazarlas meg honapokat várni.

Ausztriaban elunk es tartok kicsit idegen nyelven a meddosegi klinikatol (jol beszelunk németül de a szakkifejezeseket meg magyarul se ertem) valamint nem vagyunk hazasok nincs bejegyzett elettarsi kapcsolatunk se amit most meg se tudunk oldani mert kint van lakcimunk (remelem hogy kint majd el tudjuk intezni) valakinek barmi tapasztalata a problemank barmely részével? Nagyon kétségbe vagyok esve



2020. dec. 28. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is volt ilyen, a férjemnek hasonlo értékei voltak. Az első 3 gyerekünknél hormon injekciot kapott, nagyon hamar megfogant mindhárom gyerekünk. Majd a 3. után nem védekeztünk, ő pedig elkezdett nagy dozisú E-vitamint szedni más problémára. Így lettünk eggyel többen.

A 2. résszel kapcsolatban nem tudok mit írni, max. annyit, hogy egy kollégám lánya hazajárt magyarországi meddőségi klinikára (nem anyagi okokbol)

2020. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hat ahogy neztem anyagilag es időben is jobb ha kint csináljuk csak nem tudom a feltételeket
2020. dec. 28. 19:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt meg megkerdezhetem hogy milyen hormon szurit kapott?
2020. dec. 28. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Pergonal volt a neve, de ez már régebben volt, lehet, most már más van.
2020. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Millió allatti sperma, kevés mozgó stb. Mikor nézték feljutnak e, nem volt látótérben.

Neten nézegettem, ott dicsérték a pre seed gélt, 2.használat után egyből össze is jött, előtte egy évig nem sikerült.

Ez a terhesség 7. hétig jutott, rá 2 hónap múlva a géllel megint sikerült, minden rendben volt, már 20 hónapos a fiam😍🥰🥰

2020. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Olyan jo ilyen sikertorteneteket olvasni. Vettem ma en is ugyan masfajtat de remelem ez is hasznal es osszehozunk egy szilveszteri babát 🥰 valami jo is tortenhetne ebben az evben mar
2020. dec. 31. 13:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező mi a helyzet azóta? Bevált a síkosító? Én most vettem ilyet és én is ettől várom a csodát
2021. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyszer probaltuk akkor nem jott be, mostmar lombikra jarunk. Nem akartam tobb idot elvesztegetni
2021. febr. 1. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:
5 vagyok lehet nálatok összetettebb a probléma, most nem azt használtam kipróbáltam egy másikat, mert azzal 3 terhesség is sikerült, de 1 született meg, lehet segít olyan spermának is akinek, inkább nem kéne. Most olyat vettem, ami csak a ph n segít, majd meglátjuk, remélem minden rendben lesz, lassan 7 hetes leszek.
2021. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nalunk a mozgassal van problema ami lehet javult a vitaminok miatt de a meddosegibe ugyan kertek meg egy anyagmintat de arra montak hogy minel rosszabb annal jobb hogy megkapjuk a tamogatast.
2021. febr. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!