Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hashimotosok milyen Anti-TPO...

Hashimotosok milyen Anti-TPO értékkel estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Legutóbb 1200 volt és nagyon el vagyok keseredve.

2021. jan. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Semmi köze nincs az ATPO szintnek ehhez. Nem is kéne nézegetni...
2021. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Màr hogyne lenne. Vetélést okozhat. Elvileg a teherbe esést nem befolyásolja, de volt már olyan nőgyógyász, aki azt mondta, hogy igen.
2021. jan. 6. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
1300 felettivel.
2021. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el nincs köze. Ez egy autoimmun betegség, tehát lesz antitested mindig,felesleges méregetni, milyen titerben. Ez a világ legegyszerűbben kezelhető baja. Szeded a pajzsmirigyhornont és azzal beállítanak egy 2 körüli Tsh-t és ennyi. Teljesen mindegy ehhez mennyi az ATPO. Nőgyógyászok sajnos mondanak minden hülyeséget néha. Terhesen amúgy persze,hogy magasabb. Nekem szintén a nőgyógyász ragaszkodott az ATPO szint ellenőrzéséhez, mind3 gyerekemet gond nélkül pajzsmirigyhormon pótlással kihordtam. Pedig mérhetetlenül magas titerem volt.

De ha számít az ATPO szint, akkor kérdésem a nőgyógyászodhoz: hogy csökkenti le? Plazmaferezissel? Vagy mi a terv?

Persze, lehetnek komplikációk stb, de a busz is elüthet. Felesleges paráztatni a nőket/kismamákat.

2021. jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És milyen Anti-TPO szinted volt?
2021. jan. 7. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Írtam,hogy mérhetetlen. Csak annyi volt a leleten,hogy nagyobb, mint 2000.
2021. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!