Rizsaa kérdése:

Clostibegyttol ki mit vett észre ? Első kúra van folyamatba be vettem mind a 10 szemet de semmit nem érzek

Figyelt kérdés
Mikor kell változást tapasztalnom ? Segítsetek legyszives

2021. jan. 7. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak kell látnia ultrahanggal a különbséget. Az nem számít, hogy te mit érezel vagy sem. Én egyébként hasszurkálást éreztem. Mikor mész kontrollra?
2021. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
11 én :)
2021. jan. 7. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasszúrkát és kanosságot éreztem 🤭
2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem éreztem,azt hittem meg fog jönni,totál átlagos ciklusnak tűnt.Igaz én csak 5 szemet kellett,hogy szedjek,kezdő adagként.Első clotys hónapban terhes lettem a fiammal,de hozzá kell tennem hogy akkor már fél éve rendezett volt a pajzsmirigyem,letroxot szedtem.A closty pici löket volt,hogy legyen normális minőségű peteérés.

Középidőt ugyanúgy éreztem,ugyanazok a tünetek voltak(petefészekszurka,bő folyás.)!Kitartás!

2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt minden alkalommal a peteérés, főleg maga a repedés.

Illetve amíg beszedtem plusz pár napig migrénem volt minden alkalommal. De a fogamzásgátlónál ugyanez van nálam fejfájás terén. Nem bírom a hormonokat.

2021. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekes nekem semmi fogamzásgátlónál sem és ennél tablettánál sem azért gondolom hogy lehet hogy nem is hat nekem?
2021. jan. 8. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem viszont UH igazolta, hogy használ. Az ovuláció volt Utána fájdalmas.
2021. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nekem is így lesz. Majd ovukor faj ... nagyon faj ? Sokáig ? Vagy csak időközönként ? Hogy kell el képzelni ? GyogSzer kell ra ?
2021. jan. 9. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jó pár óráig tartott nekem, de gyógyszer nem kellett. Fekvéssel pihenéssel jó volt.
2021. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom
2021. jan. 10. 10:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!