Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elsőre sikeres inszem? Álpozi...

Elsőre sikeres inszem? Álpozitív teszt ovitrelle után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 év sikertelen próba után túl vagyok az első inszemen. Azt gondoltam ennyi idő után higgadtan kezelem ezt a helyzetet és nem ringatom magam hiú reményekbe. Voltak nehéz időszakok amikor nagyon rosszul esett ha egy hónap sikertelen volt de aztán olyan sok volt, hogy megszoktam.

Reggel belefutottam egy tesztbe a fiókban (annyi negatív eredményem volt, hogy már nem szoktam tesztelni szóval furcsa, hogy egyáltalán volt otthon) és persze megcsináltam. Negatív lett… összekészültem és mikor ki akartam dobni láttam rajta egy második halvány csíkot.

Kicsit meglepődtem, izgatott lettem mert még soha nem volt félreérthető eredményem aztán eszembe jutott az Ovitrelle és mintha írtak volna róla ilyesmit. Gondolom álpozitív eredmény lesz a 9. Napon. Próbálom nem beleélni magam. Igazából csak a jövő héten kellett volna teszteljek…


Nektek hányadik inszem/lombik sikerült? Illetve hogyan viseltétek a sikertelen időszakokat?



ápr. 29. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Időn túl nem értékelünk tesztet. HA időn belül negatív, azon lehet nyóc csík is, negatív az eredmény.

9. napon még nem igazán lehet tesztelni, szerencsétlen gyereknek már most nem hagysz időt (már ha terhes maradsz).

Legyél türelmes, tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de bakker foglald már le magad valamivel, amin lehet kattogni értelmesen.

Ha lesz gyereked, utána is lesz élet rajta kívül.

ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

3 sikertelen inszem után az első lombik sikeres lett. DE! Közben rendbetették a pajzsmirigy hormonjaimat - így lehet hogy simán sikerült volna spontán is.


10 nap mire kiürül az Ovitrelle.

Indzemnél 17.napnál előbb nem érdemes tesztelni. 9.napon meg hót felesleges. Csak magadat stresszeled.

ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

9.napon kizárt.

Lombiknál 16-17 napot mondana, akkor érdemes tesztelni.

ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én viszont azt mondanám hogy vegyél facelle tesztet és holnap reggel csináld meg és kb rá 2 napra a másikat.ott már biztos mutatnia kell .
ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 sikertelen inszem után az első lombik sikerült.

Én mindig kivártam a két hetet amit mondtak.

Egyrészt ezért amit írtál, más részt többször olvastam hogy valaki pozit tesztelt és még is megjött. Na ez nekem még nagyobb pofán csapás lenne.

Nem értek egyet az egyessel abban hogy foglald le magad. Biztos nem volt ebben a cipőben mint mi. Mikor minden nap szúrod az injekciókat, tolod a kúpokat és marékszám eszed a vitaminokat lombik vagy esetleg inszemnél akkor nincs olyan hogy nem ezen kattogsz.

Én az első hetet mindig nagyon jól bírtam. A második héten kezdődött a feszültség, a kétség, biztos nem sikerült stb… de nem teszteltem előbb, mert ha terhes vagyok akkor teszttel vagy anélkül is az vagyok, ha meg nem akkor nem.

Reggel soha nem bírtam normálisan felkelni tesztelni. Mert mindig 4 körül kimegyek pisilni és ilyenkor nekem nem megy a teszt. Meg utáltam is látni a negatívtesztet. 4 negatív bőven elég volt.

máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kérdező?
máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!