Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Láttok ezen valamit? 12 dpo....

Láttok ezen valamit? 12 dpo. Predictor early

Figyelt kérdés

[link]


Azért tesztelek ilyen korán mert progeszteront szedek és ha nem vagyok terhes abba kell hagyni.



2021. jan. 19. 17:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális a ciklusom.Én Cyclogest kúpot használtam pedig ami az egyik legerősebb progi készítmény és ebben a hónapban ugyanúgy megjött mintha nem is történt volna decemberben 3 napos csúszás a Cyclogest miatt.Míg az Utrogestan kapszulát kaptam meg is jött szedés közben is mikor eljött a menzesz ideje.Ezek a készítmények normál esetben nem szabad hogy bezavarják a ciklust.Nálam legalábbis semmi gondot okozott se a kapszula,se a hüvelykúp.Szedd nyugodtan a progit még 2 napig és közben csinálj 1-2 tesztet még.Ha az is negatív akkor abbahagyod.Én is így szoktam csinálni és semmi bajt nem okoz.

#6-os voltam

2021. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 CrystalDust ***** válasza:
100%
A 12. dpo-n nagyon korai még a teszt szerintem. Főleg ha nem is akkor volt ovuláció amikor. Engem is megtréfált. Mindig a ciklus közepe fele volt az ovum, de most, mikor összejött a baba, elég valószínű hogy csak a 24-26.- nap között volt.
2021. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezt nem lehet pontosan kiszámolni.Vannak ugyan praktikák de azok se 100 %-osak.12.dpo nagyon korai.Nem vagyunk egyformák.Nem mindenkinek mutatja a terhességet ekkor még
2021. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett veled végül?
2021. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Negatív maradt 2 nap múlva is. Sajnos ez a hónap sem sikerült
2021. jan. 27. 08:03
 26/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2021. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 CrystalDust ***** válasza:
22-es vagyok, sajnálom! Kitartás!
2021. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!