Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » X-epil vagy Predictor Early a...

X-epil vagy Predictor Early a megbizhatobb?

Figyelt kérdés
Illetve az x-epil nektek is fotozhatatlanul derengo halovany 2 csikos idon belul?
2017. aug. 28. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt használtam már, egyik sem jelzett hamis eredményt soha.
2017. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vakuval fotozhato az x-epil, es esti pisibol volt. Trefalt meg mar benneteket?
2017. aug. 28. 21:04
 3/13 A kérdező kommentje:
2017. aug. 28. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív lesz, de ismételd meg reggeli vizeletből pár nap múlva, akkor már erősebbnek kell lennie a csíknak!
2017. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! Progi potlast kell kapjak, ezert teszteltem hamar. Par napot azert varom, mielott a dokit riasztanam. :)
2017. aug. 28. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos folyamatosan ilyen lett nekem is az x-epil. Mindig reménykedtem, hogy baba, aztán pár nap késéssel megjött.

Pár hete kipróbáltam sima csapvízben, akkor is kijött halványan a második csík. Azóta nem veszek ilyen tesztet.

2017. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, hat ez remek hir...mar a facelle is 2 csikos volt minden honapban, gondoltam tul erzekeny, na majd ez. Nem ertem, mire reagal akkor. Koszi a valaszodat! Ment a zold kez!
2017. aug. 29. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem egy esetben érvénytelen volt az x epil... milyen érdekes, aki komoly kapcsolatban él, mindene meg van annak nem jön a gyerek... hány ilyen van...

Aki meg nem akar és el sem tudná tartani vagy a fickó lelép annak azonnal sikerül

2017. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta új tesztet?
2017. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, csinaltam, elhalvanyult. Ma reggelre az expect full nega, majd ma delutan elkezdett megjonni. Hogy hamis volt-e? Masik tesztem is pozi lett elotte napon, igy valami volt, csak veget ert. Koszonom az erdeklodest!
2017. aug. 31. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!