Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy vegyem rá a feleségem...

Hogy vegyem rá a feleségem elmondja mi a baja? És én erről miért nem tudtam? Nem értem őt

Figyelt kérdés

2 éve volt az esküvőnk és azóta nem védekezünk mert gyereket szeretnénk. De már 2 éve nem sikerül. Tegnap született meg az egyik ismerősünk gyereke és szóba jött hogy nekünk mikor lesz már? Beszélgettünk és egyszer csak elkezd sírni kérdeztem mi baja azt mondta hogy valami hülyeséget csinált 18 évesen de ő erről nem tud beszélni.

25 éves



2021. jan. 23. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Biztos abortusza volt és most azt hiszi hogy emiatt nem tud terhes lenni és hogy “megölte” a gyereket ami sem nem volt gyilkosság se nem volt gyerek akkor, meg gondolom azt hiszi öreg lesz meg ilyenek.... nem tudsz mit tenni vannak nők akiknek az ad értelmet az életüknek ha gyereket szülnek .
2021. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos abortusza volt. De amúgy 1 év után már el lehetett volna menni kivizsgáltatni magatokat. Akkor tudhatnátok, az okozza-e a gondot.
2021. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha házasok vagytok azért illene tudnod, hogy hogy tudd meg tőle mi bántja.Lehet abortusza volt.Minden esetre két év után menjetek el vizsgálatokra, mert miközben ő saját magát hibáztatja esetleg épp veled van gond, közbe meg a gyerektelenségbe tönkre mehet a kapcsolatotok.
2021. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

2 év alatt TE elmentél andrológiára spermamintát adni?? Nem egy nagy dolog.


1 év sikertelen próbálkozás után lehet menni kivizsgálásra a nőgyógyászhoz, de az egyik legelső, amit kérdezni fog, hogy a sperma milyen!!!

Nálunk is így volt.


Amúgy mi is 1.5 évig vártunk a babára úgy, hogy egészségesek vagyunk mindketten.

2021. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Abortusza volt, vagy otthon próbálkozott valami háti elhajtással, esetleg belement valami hülye szexjátékba, ami során megsérült, vagy nagyon durván felfázott és nem ment vele orvoshoz... akármi lehet, és azt hiszi emiatt nem jön össze. De ha annyira nem tudtok egymással kommunikálni, hogy ezt megbeszéljétek, akkor a gyerekkel még várjatok!
2021. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Hjaj, de dramatikus. Tini vagy és unatkozol? A következő regényed lesz, vagy csak novellákat írsz, esetleg túl sok sorozat? Érezni a hatását.
2021. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Abortusza volt és attól tart, hogy ez az oka a sikertelenségnek. (Ami ma már baromi ritka, valószínű más dolog áll a háttérben.)
2021. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon jó, hogy már ennyit elmondott, hogy valami történt, ez azt mutatja, hogy akar veled beszélni róla, nem akarja elhallgatni, csak idő kell neki, mire összeszedi a bátorságát és teljesen megnyílik. Mondd meg neki, hogy bármikor elmondhatja, amikor készen áll rá, és biztosan nem fogsz haragudni miatta, de nem sürgeted. Úgy tűnik, hogy most nagyon foglalkoztatja dolog, szerintem pár héten belül biztosan el fogja mondani, hogy mi történt. Az is lehet, hogy teljesen ok nélkül van bűntudata, de ha mégis köze van ennek a régi dolognak a mostani meddőséghez, akkor is a hibáztatás helyett inkább majd a megoldási lehetőségekre koncentráljatok. Ezeken a régen történt dolgokon változtatni már nem lehet.
2021. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván abortusza volt. Nagy cucc, sokaknak szükséges, mert adott helyzetben nem lenne képes normálisan felnevelni egy gyereket.


Csak persze elhitte, hogy majd nem eshet teherbe többé - ez marhaság, egyébként -, és most ráparázik.


Na, és VELED mi a helyzet? Voltál már spermavizsgálaton, remélem. Ha nem, akkor menj el hamar, mert simán lehet, hogy TE vagy terméketlen.

2021. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!