Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a feleségemnek,...

Elmondjam a feleségemnek, hogy a fia marihuánát szív?

Figyelt kérdés
Tegnap meg találtam a feleségem fia füvét persze egyből rá kérdeztem, hogy mi a helyzet nem tagadta, de megígértette velem, hogy ne mondjam el az anyjának. Azt mondja nincs problémája, és el is hiszem mert eddig fel sem tűnt és egy rendes jó tanuló srácnak ismerem. Ha elmondom a feleségemnek nem biztos, hogy jól teszem, de ha nem akkor rá is mehet a házasságunk

2020. dec. 12. 05:53
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
31%
EL!
2020. dec. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves a gyerkőc?
2020. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
17
2020. dec. 12. 06:05
 4/52 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd nyugodtan.
2020. dec. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%

Kovetkezetesen nevelni probalo szulokent irom:


Sajnos megigerted neki h nem, akkor mit er az adott szo?


Alapjaiban rendulne meg benned a bizalma es akkor sem a feleseged, sem te nem tudnal a dolgairol tobbe, most pl hozzad fordulhat. ( egyebkent nem kellett volna megigerni, de sokan beleszaladunk rossz dontesekbe hirtelen)


En figyelgetnem a sracot h h van, esetleg latom-e sokszor beszivva es leulnek vele ujra h beszeljunk az anyjaval harman. Plusz elmondanam h nem akarok sunnyogni a nejem elott, plane nem falazni neki, jo lenne ha o mondana el.


Felesegkent: megertenem ha az adott szo miatt hoztal egy ilyen kellemetlen dontest es kialltal mellette.



Ocsem marihuana cserjet nevelt az egyik hatso szobank ablakaban, ertelmes dolgozo felnott lett, en kb 5x szivtam, aztan egyetem ota soha, ennek 15eve, baratnom egyetem alatt rendszeresen, azota extraritkan, 3gyereke van.


Mem mindig gaz ha vki neha fuvet sziv. Mast valaszolnek ha kokot/heroint talaltal volna. Vagy ha a gyerek 12eves. Ezesetben a fentieket tekintsd targytalannak:)


3gyerekes anyuka

2020. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
72%

Ennyire nem kell felfújni.


Én sem füvezek, de életemben kb 5x kipróbáltam. Nem nagy szám, az alkohol szerintem sokkal károsabb a fűnél.

2020. dec. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
73%

Nem mondanám el. Ha csak alkalmi a dolog, akkor nincs semmi. Fűről van szó, nem valami kemény drogról. Ha pedig rendszeresen nagyban tolja a fiú, akkor úgyis kiderül.

Amikor én voltam ilyen idős mi is füveztünk párszor. Arra azért figyelj, hogy rendes fű vagy pedig valami légyírtóval lefujt vacak (mert ilyet ne szívjon egyáltalán!).

2020. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell elmondani amíg a fiú tanulására nem káros. Ha romlanak a jegyei akkor el lehet mondani de így csak felesleges feszültséget gerjesztesz.
2020. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
30%
Én elmondanám. Valami probléma lehet a háttérben. Ha elveszti a bizalmad, hát elveszti, de legalább időben tud rá hatni az anyja, mielőtt jönnek a keményebb cuccok.
2020. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
62%
Szar helyzet. Ha elmondod, elárulod a "gyereket". Ha hallgatsz, a feleségedet támadod hátba, hisz falazol a drogos gyereknek... Nem lennék a helyedben 😕
2020. dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!