Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A menzesz előtti barna folyás...

A menzesz előtti barna folyás utalhat meddőségre?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk de nem jártunk sikerrel. Eddig nem izgultam, nem hőmérőztem, nem is tesztelgettem minden egyes hónapban de kezdem azt érezni, hogy baj van. Tudom fél év még teljesen normális, sőt... ovulációm van, tünettel jár (görcs, enyhe barnázás 1-2 napig) viszont a menzeszem előtt egy héttel már görcsös fájdalmaim vannak és barnázok is...általában egész addig míg meg nem jön (4-6 nappal előtte kb).. olvastam, hogy ez nem normális dolog. A problémám az, hogy már nem tudom megmondani mi normális és mi nem, mert éveken át félrediagnosztizáltak egy fertőzéssel és már nem emlékszem milyen ha minden rendben van.

3 hét múlvára kaptam a legkorábbi időpontot az orvoshoz de nagyon félek, hogy a balf*szkodás miatt már rég meddő vagyok.

Utalhat ez a rendellenes barna folyás meddőségre? Van akinek rendbe tudták tenni és összejött a baba?



2021. jan. 26. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindig is volt ez a problémám, ennek ellenére tavaly tavasszal osszejott a baba de sajnos nem maradt velünk 😔 abban a hónapban nem barnaztam csak akkor még nem is figyeltem rá ennyire. Hogy egy kicsit megnyugtassalak, így is sikerülhet 😊
2021. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam, hogy elsőre jott ossze 😊


Egyébként nálad mennyire gáz a dolog? Nekem szépen lassan kezdődik es egyre erősebb lesz menziig.

2021. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedem. :) Nagyon sajnálom! :( A legjobbakat kívánom neked!
2021. febr. 2. 10:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Koszonom, én is viszont kívánom!
2021. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!