Tudnátok mondani valamit férjem meddőségi vizsgálatának eredményéről?

Figyelt kérdés

Én úgy néztem jók az értékei, de nagyon megijeszt az első sor, hogy kimenő diagnózis: férfi meddőség.


[link]



2021. jan. 28. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon jó értékek.

Valami diagnózist be kell írnia az orvosnak, hogy indokolja a vizsgálatot.....

2021. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást! :)
2021. jan. 28. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljen rendben van!! :)

Hormon vérvételt azért csináltassatok neki is szerintem. Nem árt :) Páromnak is inkább megcsináltattuk.

2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ott vannak a zárójelben a normák, amikkel ha összehasonlítod, látod, hogy minden rendben, sőt, például az össz spermaszám 600 millió rengeteg.

Viszont nincs a papíron morfológia,ami szintén fontos. Bár őszintén ekkora spermaszámnál még az 1%-nál sem aggódnék.

2021. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Morfológiát is kellene nézni, anélkül nem lehet biztzosat mondani. Ezek eddig jó eredmények, nagyon jók, de ha a morfológia sz.r akkor nem ér semmit...
2021. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem csináltak neki olyat is, vagy azt külön kell kérni?
2021. jan. 29. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a helyet ahol csinálták hogy nem volt ebben benne a morfológia? Nagyon furcsa lenne, pláne, mert ott van a morfológiai festés módja (ergo kontrasztanyaggal megfestik hogy jobban vizsgálható legyen mikroszkóp alatt).

Nem tudom hol voltatok, de nekünk a biológus utána ki is elemezte az eredményt, plusz kellene egy konklúzió (ideális módon normozoospermia) hogy legyen a papíron. Igaz mi magánnál voltunk, de nem is volt drága, 5 perc alatt megvolt és akárhányat kérdezhettünk a biológustól.

Hogy miért ilyen furcsa formátumú ez a lelet, meg miért van az a tetején, ami, csak a kiállító hely tudja megmondani. (Aztán lehet elzavarnak andrológushoz hogy hagyd őket békén...)

2021. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az ügyfélkapun keresztül töltötte le az eredményt, majd egy hét múlva, ha megy érte rákérdez.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2021. jan. 29. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!