Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempő kapszula valakinek...

Méhpempő kapszula valakinek segített ?

Figyelt kérdés

sziasztok a méhpempő kapszulát szedem és Multivitamint nagyon régóta várunk egy babara

2015ben volt missed abortuszom és 2018ban elvetéltem ujra

Voltunk vizsgalatokon azt mondták minden rendben szinte nem is foglalkoztak velünk de egyszerűen nem sikerül teherbeesnem ha eza hónap nem lesz sikeres nem várok tovább megyünk Dokihoz mindenképp és nem hagyjuk annyiban még teljesen kinem vizsgalnak minket demost még ebben van minden reményem hogy hátha azért rendeltem a kapszulat mert azt mondtak a rendes mehpemponek iszonyat ize van de lehet hogy a kapszula nem annyi pempőt ad már nem tudom mit évő legyek esetleg valakinek vagy a környezetében segített?? előre is koszonom a valaszaitokat



2021. febr. 8. 06:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem segített igaz nem teherbe esni hanem hogy újra megjöjjön a menzeszem. Szóval én hiszek benne :)
2021. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vizsgáltassátok ki magatokat, 5 év sikertelenség nagyon hosszú idő, elvileg már 1 év után lehet kérni a teljeskörű kivizsgálást meddőségi centrumban, ne hagyjátok magatokat lerázni!
2021. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat igen tudom es nem hagyjuk annyiban ha most sem sikerul,mar amugyis feladtam minden remenyem mar hinni sem hiszek sok ami sok. de elso valaszolonak akkor segitett valamiben es akkor csak van valami hatása😊 Szivem mélyén valahol énis reménykedem
2021. febr. 8. 11:44
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

1 év után meddő az a pár, akinek nem lesz gyereke. Már évekkel ezelőtt el kellett volna takarodni kivizsgáltatni magatokat. Felelőtlen bagázs.


Amúgy meg mit számít, hogy hasznos-e vagy sem? Az, hogy másnak sikert hozott, nem biztos, hogy neked is beválik.

2021. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Na te sem vagy komplett, kérdező. Ami rosszat kívánsz másnak, az visszaüthet. Abban mondjuk igaza van, hogy valami oka csak van annak, hogy nem jönössze, ráadásul idézem "Voltunk vizsgalatokon azt mondták minden rendben szinte nem is foglalkoztak velünk". Akkor csak nincs minden rendben. Egyik szavaddal ütöd a másikat.
2021. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tetszik az ilyen hozzallas egyaltalan nem is tudtok semmit de megis beltudtok szolni mas dolgaba nem azt kerdeztem hogy mit hogy csinaljak ha nem hogy segitette valakinek esetleg ez a kapszula mert igen tudom hogy nem igazan foglalkoztal velunk de vervetelek es a parom vizsgalatai is megfeleloek voltak erre mondta a doki hogy nem kell megilyedni probalkozzank es hiaba probalkozunk semmi erre akartam valaszt kapni es ami nem tetszik igen lefogom irni mivel az en kiirasom ez es akinek valami nem tetszik az ne irkaljon ide ilyen fajta hozzaszolasokra nem vagyok kivancsi koszonom es nem kerek tobb kommentett ehez vegyetek targytalannak
2021. febr. 8. 18:07
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Tagolni kellene a mondatokat vesszőkkel és egyéb írásjelekkel, mert a mondandód így csak egy ömlesztett fhhos.

2. Nagybetűket kellene használni, mert tudod a második osztályosok is már tanulták.

3. Ékezetet is kellene használni. (Ha telefonról vagy, akkor hosszan rányomsz a kívánt hosszú magánhangzó "kistesójára", és problem solved)

4. Olyat mondj és olyat kívánj másoknak, amit te is szívesen vennél másoktól. (Pl.: te azt kívánod, hogy amit szeretne, ne teljesüljön, akkor ő is ((meg én is🙃😶)) azt kívánjuk neked, hogy amit szeretnél, az soha a büdös életbe ne sikerüljön. Soha ne sikerüljön a teherbeesés, soha ne legyen gyereked. Na ez már mindjárt nem olyan jó, ugye?)

5. Ha ennyire kiakaszt egy komment, hogy ilyeneket írsz, akkor el lehet menni indulatkezeléssel foglalkozó szakemberekhez, akik tudnak majd gyógyszert vagy egyéb kezelést a bajodra.

2021. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy a méhpempő kinek segít, kinek nem, azt nem tudom.


De nekedd egy helyesirassikézsi szottár segittene.

2021. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nelli23 válasza:
43%

hát úgy látom jól,beléd álltak kérdező azt várták mikor állhatnak beléd vagy valakibe de akkor minek vannak itt???mégis a teherbeesési problémákhoz írnak tudom hogy csak kérdeztél és irtad is, voltatok vizsgálatokon de nem foglalkoztak úgy veletek de a lényeg,hogy voltál!!Es azt mondták próbálkozzatok mert mindenrendben, de sajnos nem sikerül és írtad is ha ez nem sikerül akkor mész mindenképp újra orvoshoz,és nem álltok meg még valami nem sikerül vagy az okát miért nincs baba.

Mi 6 évig vartunk a gyerekre és képzeld a 3.ik éven mentünk csak vizsgálatra, mert úgy voltunk éljünk még ha nem jön a baba. Majd ha akarja, úgyis jön😊 Szerencsére ilyen férjem van hogyha, nem lett volna babánk is velem marad mert engem szeret és nem a gyerekért van velem.

A vizsgalatok alap szintűek voltak semmi nagy cécova gondoltuk is mi?..!!! ennyi??!!!

annyival letudták próbálkozzanak nincs semmi bajuk.Aztán 6 hónapra rá teherbeestem de sajnos elvetéltem 7hetesen annyivolt a papíra írva hogy több volt, az anyai kromoszóma mint az apáé azért ment el a babukánk.Aztán újra teherbeestem szintén elvetéltem 5hetesen, Orvoshoz fordultunk magán Orvoshoz ,aztán egy nagy beszélgetés után az Orvossunkkal Haza mentünk és elkezdtem keresgélni a neten és megtalaltam a Novafam Fertile kapszulát 😊 tettünk, egy próbát hátha,ide se oda a magánorvos, de mi akkor is mindent megakartunk tenni hogy minnel elöbb sikerüljön. És a vizsgálatok elött azt mondta a Dokim hogy sokaknak segített ezek a méhpempős cuccok

Szóval ahogy javasolta próbálkoztunk nagy erővel😁😊 persze közben megrendtem a kapszulát és mellé C vitamint, és képzeld el rágó tablettába vettem vagy elszopogatod vagy elrágcsálod☺ És plusz mi is szedtük a férjemmel a Jutavit Multivitamint.

A Novafam kapszula, 60db Dec 21 én volt utoljára nekem és Január 21 23 ra nem vártam, teljesen egy hónapra szedtem a méhpempős Novafam kapszulát.

Vártam hogy megjöjjön 21 22 ike felé😊 de nem jött és görcsöm sem volt mint mielött megszokott jönni a kapszulának tudtam be, hogy legalább ezt elmulasztotta.Már rendelni akartam a következőt meg aztán a férjem azt mondta csinálj egy tesztet már 23.ika van ma kellett volna megjönnie, mondtam neki ah késik biztos szokásos😊 24 ike eljött akkor sem jött meg, a mellem fájt vettem egy tetszet na mondom a sok sikertelenség után még egy sikertelenséget kibirok már megszoktam és képzeld azonnal pozitív lett a méhnyalkahártyám megvastagította így betudott ágyazódni a kicsink és a sok vitamin főleg a Multi és a C vitamin is hozzájárult remélem neked is sikerülni fog Kérdező a legjobbakat kívanom neked de akkor se add fel ha most nem sikerül szedd tovább és a C vitamint is 😊ne foglalkozz másokkal tudom elkeseredett vagy mi is azok voltunk, de most itt van a pocakomban és ennél boldogabb 6 év utan nem lehetnék soha !!!Soha ne add fel!!! Ha már voltál terhes akkor lehet babád nyugi tudom sokaknak akkor sem de biztos nem vagy köztük 😊 Nyugi van írjál nekem amikor akarsz Drága privibe szivesen meghallgatlak és várom hogy mit írsz neked sikerült e vagy sem😊

2021. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen neked hogy leírtad ezeket. Nagyon sok erőt adtál nekem és az én párom is ilyen nem nyaggat soha hogy miért nem esel már teherbe😊sőt azt mondja ráér,majd amikor jön úgyis fog igen énis voltam már,babás sajnos énis mind kétszer elvetéltem🙁 remélem sikerülni fog nekünk is de ha nem megyünk mi is a köv hónapban 😊 Boldog babavárást neked tiszta szívből kívánom nektek a legjobbakat.

És igen írni fogok mindenképp mi lett😊 A Novafam kapszulát szedem és enis ugyan azt a multivitamint😊 Ma veszek C vitamint, énis és pluszba azt is szedem majd. Nekem is 23 án kell majd hogy megjöjjön vagy hamarabb 20 korül sajnos így vagyok vele , mert van hogy késik de remelem nem fog😊 és babás leszek

2021. febr. 9. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!