Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziós tünetek valakiné...

A depressziós tünetek valakinél megszűntek csak a gyógynövényektől?

Figyelt kérdés

A tablettákra, kapszulákra gondolok, amelyek gyógynövényekből készültek.


Ha van olyan, akinek segítettek ezek a készítmények, előtte mennyire volt "súlyos" az állapota és milyen tünetei voltak? Milyen gyógynövények segítettek?


Ha abbahagyja egy idő után valaki ezeknek a készítményeknek a szedését, a tünetek visszatérnek?



2017. jún. 22. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Középsúlyos depresszióra ittam orbáncfű teát+bicajoztam nagyon sokat. Miután egy év alatt letekertem 10.000, igen tízezer kilómétert, elmúlt a depresszióm. Úgy vélem, hogy a bicajozástól, és nem a gyógynövényektől. Ilyesmit már nem szedek, de a bringázást nem hagytam abba. Valeránától nagy csodát ne várj! Nem árt, kiegészítésnek jó, de ezen kívül még kb. 10 alternatív dolgot is be kell vetned a gyógyulásárt. Kb. mint a Magne-B6. Ha az ember megeszik egy diós süteményt a napsütésben, akkor ugyanott van.
2017. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki más nem próbálkozott gyógynövényekkel?
2017. jún. 26. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam, de nekem nem használtak. Azt gondolom, hogy egy bizonyos fokig használják de például közepes, súlyos depresszióban már nem. Enyhe depressziónál még van esély rá..
2017. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az orbáncfű tablettát, és nagyon segít! :-)


Teljesen megváltozott az életem!

2017. júl. 15. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem orbáncfű párti vagyok.Én orbán beszédeit hallgatom. Megnyugtat.
2020. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!