Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovitrelle tüszőrepesztő után...

Ovitrelle tüszőrepesztő után létezhet, hogy nem 36 órával reped meg a tüsző, hanem jóval később?

Figyelt kérdés
Ez a 2.closty ovitrelle kúrám, az elsőnél kb pont 36 órával a szuri után éreztem durva szurkálásokat, most viszont vasárnap kaptam meg, és tegnap éreztem csak ugyan azokat a tüneteket.

2021. febr. 19. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek tök mindegyek.

Egyébként nem lehet. A lombiknál is ezt használják, és ott pontosan kell tudni mikor repednek a tüszők, hogy ahhoz lehessen igazítani a leszívást.

2021. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod!
2021. febr. 20. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt "cáfolnám". Első inszem után 14 nappal csont negatív volt a vér teszt, rá egy hétre már pozitív teszt, vér is mutatta. Sajnos elment, kb úgy állták hozzám, hogy lehetetlen. Lehet 1 millióból egy..

Hasonló helyzetben vagy? Miért a kérdés? Vagy csak a remény?

2021. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt hozza tenném, hogy a tüneteket inszem napján éreztem. Ezért is "rejtély"
2021. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!