Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Miért nem pozitív soha az ovulációs mikroszkóp?

Második hónapja követi a nőgyógyászom UH-val a ciklusom.Első hónapban volt egy tüszőm,ami megrepedt,második hónapban kettő,amire kaptam Ovitrelle tüdzőrepesztő szurit.Minden egyes nap ovu mikroszkóppal (PG/53) figyeltem is,naponta többször is néha cervixváladékból,de soha nem láttam még “páfrányosnak”.. Volt már valaki így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Cervixváladék, ovulációs mikroszkóp, ciklus, Ovitrelle, tüszőrepesztő

júl. 17. 08:21  Privát üzenet  

A válasz
Ha jól csinàlod akkor nincs peteerésed. Délután kell elvégezni, előtte 2-3 órával be egyél és ne igyál.

# 1/1Időpont aug. 11. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az ovu mikroszkóp és a teszt is a ciklusom 9. napján volt pozitív, de alul a hasamban a 11. napon éreztem erős mensi szerű fájást, akkor mikor volt a peteérés?
PÁFRÁNYOS mikroszkóp, utalhat-e babára? A héten vettem, de csak ma lett először páfrányos. Napok óta minden reggel tesztelek vaterás 10-es érzékenységű taszttel, ma reggel halvány pozitív lett.
PÁFRÁNYOS mikroszkóp, utalhat-e babára? A héten vettem, de csak ma lett először páfrányos. Napok óta minden reggel tesztelek vaterás 10-es érzékenységű taszttel, ma reggel halvány pozitív lett.
Terhesség esetén az LH teszt továbbra is pozitív és a mikroszkóp páfrányos?
Ma az ovulációs teszt és a mikroszkóp is pozitív lett, szúr a hasam/méhem. Remélem tényleg peteérésem van, mert PCOS vagyok. Ugye ha csak este leszünk együtt nem maradok le?
Az Lh tesztem pozitív, a hőm emelkedett (36.9), viszont a mikroszkóp nem mutat páfrányosat. Hogyan lehet az?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!