Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha esedèkes mensi előtti nap...

Ha esedèkes mensi előtti nap leesik a hő akkor teljesen kizàrt a terhessèg,vagy mèg remènykedhetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy picit visszaesett, de mégis terhes voltam. 1 napig esett vissza csak, előtte már a szokásosnál pár tizeddel fentebb volt. De nem érdemes görcsölni rajta, pár napon belül ki fog derülni, hogy mi van. Addig foglald le magad valamivel. Szép az idő, ha sétálni mész, az akkor is jó, ha terhes vagy és akkor is, ha nem.
2021. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 36,8-ról esett vissza 36,4-re, ma reggel tudom hogy korai volt ,de 25-ös teszt negatìv lett. Annyira elkeseredtem , ez már az 5. hónap ès az első clostys + progipótlásos.
2021. márc. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy nekem pontosan meddig esett vissza sajnos. Mást most nem tudsz tenni, mint próbálni nem görcsölni rá és várni, lesz ami lesz alapon. Amit lehet, már megtettél, a többi nem rajtad múlik.
2021. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

23.ciklusnapon volt az ovum, nem ahova a program húzta. 9.dpo-n elesett 36,7 - re, aznap halvány pozitívat teszteltem.

13hkm

2021. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor ki tudja, ha holnap estig nem jön meg akkor lehet remèny de nem hiszem,picit fàjdogàl a hasam.

Most napközben 37,1 a hőm, tudom nem számît,de hàtha visszanegy reggelre ...

2021. márc. 11. 15:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 28-29 naposak a ciklusaim, ma a 28.nap ovu teszt 13. Napon tűnt pozitîvnak (elmèletileg 14 vagy 15. Nap volt ovu),de nem egyèrtelműen.Closty előtt25- 26 napos volt a ciklusom.van itthon 10 estesztem is 1 db, de nem akarom ellőni ,esetleg szombatom ha holnap estig nem jönne meg
2021. márc. 11. 15:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna megjött😔nem baj új hónap új remèny....
2021. márc. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!