Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 4 nappal,erő...

Inszemináció után 4 nappal,erős hasfájás,szúrkálás,puffadás normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2.inszemináció után vagyok 4 nappal,de borzalmasan fáj a hasam,ülni alig tudok.

Szúrkál,feszít,nyom... fuu nagyon rossz!

Ez normális?

A progreszteron kúp miatt esetleg?

Akinek volt hasonló elmúlt vagy innentől ez volt?

Ez rosszabb,mint mikor menstruálok,pedig elég erős görcseim szoktak lenni,de ez másmilyen.

Köszönöm a válaszokat!


2021. márc. 15. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem aznap görcsölt nagyon, de elmúlt. A puffadás megmaradt, de nekem a kúp miatt.

1. inszemnél nem volt ilyen?

Felhívnám az orvost a helyedben.

2021. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnél inszem utáni napon volt hasonló,puffadás,hasszúrka,de azt betudtam annak,hogy maga a beavatozás miatt.

De most eddig nem volt bajom.

Hát leghamarabb holnap tudom felhívni ugye,ezért írtam ide ki,hátha normálisnak mondható. De én a kúpra gyanakszom..

2021. márc. 15. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy azóta is fáj. Így már értem, hát akkor ez a kúp miatt lehet inkább.

Még egy kérdés: tudsz nagywczni? A kup mellékhatása a székrekedés, attól is gorcsolhetsz.

2021. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!