Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első hőmérős hónap, tapasztala...

Első hőmérős hónap, tapasztalatlan vagyok..., találkozott már valaki hasonló görbével? Nekem sehogy nem áll össze a kép, miért esett le repesztés előtt napokkal és most miért esett le megint???

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek clostilt az 5.-9.napig 1x1-et, 12.-en kaptam tüszőrepesztőt(3 tüsző volt 18, 24, 24) így elméletileg 14.-en volt ovuláció, a 16.-tól szedek progeszteront 2x2-őt. Nem világos🙄

[link]



2021. márc. 17. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira nem rossz görbe, sőt. Ovuláció előtt általában szokott lenni egy hőleesés, lehet, hogy a szervezeted a tüszőrepesztő nélkül is eleve erre készült már. Előfordulhat, de nem mindenkinél van kisebb hőesés a beágyazódás időszakában, de elvileg a progipótlásnak magasan kellene tartania a hőt. Mindenképp több havi mérés után lehet csak megmondani, hogy ezek nálad rendszeresen jelentkező dolgok vagy csak valami alkalmi anonáliák voltak. De szurkolok, hogy ne legyen szükséged további mérésekre :)
2021. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ovuláció előtt ösztrogén hatására sokaknak leesik a hő, tehát valóban, a tested már amúgy is ovulált volna.

A mostani esélyes, hogy a menzesz miatt esik le. Szokott olyan is történni, hogy a luteális félidejében 1(!) napra leesik a hő, majd visszaáll. Sokan ezt beágyazódásnak vélik, de igazából egy újabb ösztrogénhullám a testben. Ha több napig araszol lefelé, általában menzeszt jelez, de nagyon egyénfüggő a dolog, csak kb 3. hónap után lehet leghamarabb látni az összefüggéseket.

2021. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!😊😚

Akkor meglátjuk, egyébként úgy érzem, hogy ez sem a mi hónapunk még, már fájdogál a pocim, bár kicsit korai, de előfordult már, hogy korábban jött a kelleténél. Mindenesetre jó lenne ha nem kéne méricskélni, mert már most elegem van az egészből, gyógyszerestül, hőmérőstül...elképesztően rá lehet erre kattanni és a végén csak e-körül forognak a gondolatok és iszonyú lassan megy az idő a ciklus második felében, szeretnénk babát nagyon, de szörnyű ez a várakozás, reménykedés, csalódás. Jó lenne ha tudnék nem foglalkozni vele, csak hagyni, hogy történjen, ahogy kell, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz.

2021. márc. 17. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, átérezlek kérdező, mi 1 éve próbálkozunk, fél éve hőmérőzök. Volt nekem is egy bekattanós időszakom, kb minden tizedértéknek és tünetnek jelentőséget tulajdonítottam, voltak gyönyörű és ronda görbéim (mindnél látszólag volt ovu), és még mindig nem vagyok terhes.

Ha soknak érzed, hagyj ki 1-1 hónapot, max. LH tesztet nézz. Vagy, amit én csinálok mostanában, amikor megjelenik a termékeny nyák (nekem ált. 4-5 nappal ovu előtt) akkor mérem, és pár nappal ovu utánig, hogy biztosan tudjam, mikor volt ovu, közben meg nem.

2021. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia:)

Ó sajnálom😐..mi 7.hónapja, azért kaptam a gyógyszereket, mert amikor a dokim nézte pont nem volt peteérés, egyébként minden rendben van elvileg a férjemnél és nálam is, de valamiért mégsem működik a rendszer rendesen. Viszont 39 vagyok, szerintem emiatt nehézkesebb a dolog. Ami megnyugtató, hogy egy barátnőm majdnem 1,5 évig próbálkozott, ő egy évvel idősebb, a dokija nem adott neki semmit, mondván fog az menni és igaza lett, már 21 hetes:)

Egyébként ma reggel ismét 37,1 a hőm, ettől függetlenül pesszimista vagyok, semmit nem érzek, enyhe hasfájáson kívül, pont, mint bármikor mielőtt megjön. Még egy hónapot végigcsinálok gyógyszerrel és szünetet tartok, próbálok másra koncentrálni, de így tudatosan az is nehéz🙂

Nektek szorítok🤞😊

2021. márc. 18. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ah drukkolok nagyon! :) Én 33 vagyok, de a következő lépés nekem is az átjárhatósági vizsgálat illetve a closty lesz a következő hónapokban.
2021. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben annyi történt, hogy 19.én pénteken negatívat teszteltem, aznap vettem be az utolsó duphastont (nem bírtam a vàrakozást), akkor még erős mindjárt megjön érzésem volt, el is engedtem ezt a hónapot, majd mintha elvágták volna megszűnt a fájdalom, hétfőn kellett volna elvileg megjönnie, de semmi és a hőm még mindig fent van...de semmit nem érzek. Írom majd a továbbiakat is.
2021. márc. 23. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!