Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhenkivüli terhesség esetén...

Méhenkivüli terhesség esetén halvány a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet van már ilyen kérdés de nem találtam számomra megfelelő választ. Elég bonyolult a történetem . Már rég szeretnénk babát a párommal március 7-én volt egy facelle nagyon nagyon halvány tesztem ..másnap megjött igy nem foglalkoztam vele 15-én csináltam egyet hirtelen felindulásból ami pozitív lett 3 db is tegnapi is . Facelle és Predictor teszten erősen látható a csík viszont ami 25-os érzékenységű szinte semmi nem látható rajta :( nem is erősödik.. tegnap elmentem az orvoshoz de nem látott semmit ami várható volt hétfőn kell vissza mennem. De rettegek hogy nem jó helyen van a picike és ezért nem erősödik semennyire a teszt :( más is járt már így esetleg? Elmesélné mi történt végül? Elore is köszönöm!

2021. márc. 18. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szintén halvány tesztem volt (10-es), de megjött rá 2 napra, viszont kb. 5 napra én is csináltam (nekem fájt az oldalam és megijedtem), full pozitív volt (10-es). Kórház (mert közben véreztem), nem láttak semmit, vérvétel mutatta, de 2 nap múlva csökkent :( majd kiürült. Nem tudom mi lett volna, én kívülire gyanakszom, mert erős fájdalmaim voltak, bár fene tudja.

Méhen kívülinél is lehet erős pozitív teszt, más is írta már itt. Tehát azért mert halvány, nem biztos, hogy méhen kívüli.

2021. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Úgy tűnik elment a kis pöttöm ma csinaltam egy tesztet az már teljesen negatív volt :(
2021. márc. 19. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem sajnálom:( megértelek.
2021. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!