Jó endokrinológus valahol?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati endokrinológushoz küldött a nőgyógyászom ugyan is már évek óta nem jön össze a baba és most szántam el rá magam hogy utánna járok mi lehet a probléma.

Falun lakom itt helyben megcsináltattam a rákszűrést aminek ma jött meg az eredménye és teljesen negatív.

Viszont egy olyan magán endokrinológust keresnék aki tényleg érti a dolgát.

Budapesten, vagy Debrecenbe ha tudna valaki nekem segíteni és írni tapasztalatot azt nagyon szépen megköszönném.



2021. márc. 31. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten Dr. Kelemen Csaba, Dr. Blaskó Ervin
2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő között, Kecskeméten dr Naszódy Péter. Nélküle nem lenne gyerekünk.

Esetleg még Budapesten az Endocare-ben dr Tüü László.

2021. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők endokrinológusok, a kérdező nőgyógyász-endokrinológust keres.

Tűű doktorhoz nagyon nehéz bekerülni, max. akkor gyorsabb ha az EndoCarenél megy nőgyógyászhoz, pontosabban Szakács doktorhoz az illető.

2021. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem nőgyógyászok is egyben, de tapasztalatból tudom, hogy nincs jelentősége, ha az adott orvos jártas a meddőségi dolgokban - Tüü és Naszódy mindkettő olyan.
2021. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Blaskó pl az EndoCareben rendel, és ott mindenki Tűű doki irányítása alatt dolgozik. Nekem marha nagy szerencsém volt, hogy bekerültem, de ahogy olvasom a csoportokban kb lehetetlen, vagy csak úgy hogy előbb Szakács doki aztán majd rá kb 2 hétre lehet menni Tűűhöz is.
2021. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket :) utánna fogok nézni :) esetleg árakat tudnátok írni hogy ki mennyiért vizsgál, meddőségi célból?
2021. ápr. 1. 07:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamint Budapesten hallottam még egy jó Nőgyógyász-Endokrinológust. Dr. Béres Lászlót. Esetleg róla vélemények?
2021. ápr. 1. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Az EndoCare oldalán fent vannak az árak. Sajnos személyes vélemény nincs egyikről se, én Tűű dokihoz jarok, a nődokim meg külföldön van.

Facebook csoportokban vannak vélemények, esetleg ott tudsz utánaolvasni.

2021. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve voltam utoljára Naszódynál, a terhességem elején. Akkor 10 ezer volt.
2021. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!