Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik stimulációt ki, hogyan...

Lombik stimulációt ki, hogyan viselte?

Figyelt kérdés

Tudtatok dolgozni vagy voltak rosszullétek?

Tudom, hogy mindenkinek más, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Rövid protokoll lesz nekem.



2021. ápr. 26. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


En csak a leszivasig jutottam, de remelem igy is tudok segitsegedre lenni.

A hormonszurikat megereztem lelkileg. Nem lettem hazisarkany de ingerlekenyebb lettem egy fokkal, valamint akar egy reklam alatt is ramjott a mindjart elsirom magam érzés. Testileg a melleim lettek duzzatabbak es erzekenyebbek, de ennek csak örültem 😂

A leszivas elotti napon mar feszult a mehem de nem volt vészes.

A leszivas nekem altatas nelkul volt, teljesen kibirhato. Aznap kerulni kellett a szénhidrátot es sok folyadekot kellett inni. Masnaptol mar nem volt semmi bajom.

2 het es kezdem en is a masodikat szinten rovid protokollal. Sok sikert neked!

2021. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Tehát fizikálisan igazából nem volt gond, ugye?


Én tervezek dolgozni, a munkahelyen tudják a lombikot.

Tehát, ha mégsem tudok, akkor sincs gond.

2021. ápr. 26. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
En vendeglatozok Ausztriaba. Olyan 23. Fele lesz leszivasom ha minden jol megy. Akkor megmar nyithatnak az ettermek. Nalam a terv a leszivas napjan otthon lenni, majd beultetes es az azt koveto 2-3 nap. Ha birom szeretnek dolgozni menni, persze osafigyelve. Tul sok volt a fel ev itthon. Jobb lett volna ha hamarabb osszejon
2021. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi lelki problémám nem volt maga a stimuláció alatt, szerintem sem érzékenyebb, sem ingerültebb nem lettem. Nekem csak mellfeszülésem volt. A hasam sem fájt a leszívás napjáig. Na de utána.... Előfordul, hogy valakit túlstimulálnak, mint engem. Akkor azt hittem, belehalok. A levegővétel annyira fájt, hogy sírtam tőle, de attól még jobban fájt.. A hasam tele lett vízzel és nyomta a rekeszizmomat. Olyasmi volt, mintha extrém durva izomláz lett volna a mellkasomban, nagyon rossz volt. Nem tudtam feküdni, csak ülni, de akkor is csak rövideket tudtam lélegezni. Kb 2 nap múlva már tudtam feküdni, de pl egyik oldalról a másikra fordulni már nem, mert az nagyon fájt. Nagyon lassan lehetett ilyen mozdulatokat csinálni. Inkább előbb felülni, várni egy kicsit, míg átrendeződnek a belső szervek, aztán úgy a másik oldalra feküdni..

Rengeteg fehérjét kell enni, inni (fehérjeport is) már a stimuláció ideje alatt is, de nekem ezt senki nem mondta, csak utólag tudtam meg én is, hogy kellett volna, mert akkor kisebb eséllyel jártam volna így, vagy nem viselt volna ennyire meg.

Még infúziót is kellett kapnom emiatt többször, kétnaponta.

Esetemben ez 2 hét táppénzt jelentett a stimuláció után..

2021. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Kicsit ingerültebb voltam a hormonoktól de ennyi.Fájdalmaim nem voltak.Leszívás után ovulációs fájdalmaim voltak de másnapra el is múlt teljesen.Szóval én jól bírtam.Sok fehérjét és vizet fogyasztottam
2021. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!