Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt olyan,akinek az inofolic...

Volt olyan,akinek az inofolic abbahagyàsa utàni hònapban lerövidült a luteàlis fàzisa,illetve kitolòdott az ovuja?

Figyelt kérdés
4 hònapig ittam az Inofolic premiumot ès lerövidìtette a menstruàciòs ciklusom hosszàt 24-25 napra(28 napos ciklusaim voltak),ìgy abbahagytam.Àprilis 18.-àn volt meg az előző menstruàciòm ès most màjusban csak 6-àn ovulàltam(19.-ik ciklusnapomon),tehàt kèsői ovum volt.Most màjus 20.-àra vàrtam volna(vagyis jo lett volna,ha egyàltalàn nem jött volna meg,de ez van 😅),de tegnap reggel jött egy kis pötty nyàlkàs vèr utànna semmi vagy 2 òra hosszàig,majd elkezdtem nagyon enyhèn barnàzni ès sajnos este 10 körül màr èlènk piros vèr jött,majd ma reggel màr folyòsabb lett a dolog.Na mindegy is,mert ez a hajò màr elùszott,csak remèlem, hogy jövő hònapban màr normàl időben lesz az ovum,illetve remèlem,hogy a luteàlis fàzisom visszaàll a 14-re.Annyit mèg hogy ovum utàn ez a 3.hònap,hogy natural pogresteron krèmet kenek ovu utàn.Ki jàrt mèg ilyen cipőben?Amùgy 5 hònapja pròbàlkozunk megint,de ez a menstruàciò előtti 1 napos barnàzàs se jelent jòt,miòta meg kellett szakìtani az 5 hònapos terhessègemet tavaly.

#Inofolic #Luteàlis fàzis #Menstruàciòs ciklus
2021. máj. 18. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem kitolódott. De basszus, sajnálom, ami veled történt :(
2021. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de pròbàlok nem gondolni rà annyit..könnyebb lenne egy picivel,ha tudnàm,hogy teherbe tudok-e esni mègegyszer vagy,hogy egeszsèges gyereket tudok-e szülni kèsőbb.De ez majd idővel kiderül,remèlem hamarosan.😕
2021. máj. 18. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező azóta? Én most szedem 2.hónapja, nekem 2 nappal lerövidítette a luteálisomat 17 napról 15 napra, de ovuláció a szokott időben volt. Én mensi előtti barnázásra szedem, 3 nappal kevesebbet barnáztam tőle most.
2022. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hat az csak egyszeri alkalom volt hogy kitolta az ovumat.A barnazasom mar megszunt mivel az elozo terhessegembol visszamaradt egy csontdarab es kivettèk igy mar visszaalt a menstruaciom is 28 napra es 13 vagy 14. Napon van minden esetben az ovum kiveve ha clostyt szedek.
2022. aug. 1. 08:21
 5/15 A kérdező kommentje:
A lutealis szakaszom 14 lett
2022. aug. 1. 08:22
 6/15 anonim ***** válasza:
3as vagyok. És sikerült azóta a baba? :) Sajnálom a veszteségedet :( biztosan nagyon nehéz lehetett :(
2022. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mivel pont ovulaciokor sose tudtunk egyutt lenni es nekem csak azon a napon van boseges es megfelelo mehnyaknyak.1. Terhessegemnel is ekkor voltunk egyutt.Mondjuk szerintem ebben a honapban elkaptuk de majd kiderul.szept 13.-an van idopontunk meddosegibe es remelem ott az inszemet elinditjak
2022. aug. 1. 14:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Nehez volt de mar nem jut annyiszor eszembe halistennek.Probalom terelni a gondolataimat
2022. aug. 1. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Azóta összejött?
2022. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.2 hèt mùlva derül ki,hogy be van-e gyulladva a mèhnyàlkahàrtyàm,mert azt mondtàk a meddősègibe,hogy lehetsèges,hogy az lesz a gond. Biopsziàm volt 21.-èn.November 15.-èn meg megnèzik pàromnak megint a spermàjàt ès utànna kiderül,hogy inszeminàciòt indìtanak vagy lombikot.
2022. nov. 1. 09:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!