Ovitrelle rosszul adagoltam?

Figyelt kérdés

Nincs kérdőjel. Rosszul adagoltam.

Megtapadás miatt kellett 3x2/3 adagot szúrnom.

Első nap megvolt a 2/3. Aztán tegnap kellett volna megbontanom az új fecskendőt és abból is 2/3.

És a 3. Napon kellett volna a 2 db maradék át 2x1/3-ot.

Én persze tegnap automatikusan a bontottért nyúltam és csak 1/3 adagot szúrtam be. :(

Most esett le és teljesen kiborultam.

Járt már hasonlóan valaki ezekkel?

Iszonyú mérges vagyok magamra. :(


2021. máj. 18. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már mindenki felejtett el bevenni gyógyszert, én konkrétan a véralvadásgátlót hagytam ki egy nap a terhességem elején, de nem lett semmi baj. Nyugodj meg,ne utáld magad,véletlen volt. Előfordul az ilyen,majd máskor jobban figyelsz. Rendben lesz!
2021. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg minden rendben lesz! Hidd el nem ezen fog múlni. A saját példámat tudom felhozni. Én inszem előtt állok, konkrétan holnap lesz. Hétfőn kellett szúrnom az ovitrelle-t. Feltekertem 250-re beadáskor vissza is ugrott 0-ra és mikor kivettem a tűt, észrevettem, hogy maradt benne még egy kevés. Azt is be akartam adni még de nem kellett, mert véletlenül benyomtam a gombot és ellőttem a levegőbe a maradékot :D. Gondolhatod milyen ideges voltam én is, aztán barátnőm megnyugtatott, hogy higgyem el nem azon a kis mennyiségen fog múlni. Igaza lett. Ma olyan erős pozitív ovulációs tesztem lett, hogy sosem volt még ilyen. :D Szóval valóban nem azon a minimális kihagyott mennyiségen fog múlni, hogy mi lesz.
2021. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! ♥️
2021. máj. 19. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Remélem azért sikerült megnyugodni 😊
2021. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, beletörődtem. Csak annyira sokkolt hirtelen és baromira megijedtem.

De beláttam, hogy vissza már nem csinálhatom és talán nem ezen múlik. Az előző beültetésnél csak egy teljes dózist kaptam és nem sikerült.

Ma jön az utolsó adag, annál nagyon résen leszek. :)

2021. máj. 20. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, ne idegeskedj ezen mert az most pont nem tesz jót. Szorítok, hogy ez most sikerüljön, kitartás ❤️
2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
DPO 14 - HCG 1540 😍 tényleg nem ezen múlott!
2021. máj. 28. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ugye mondtam én :) Gratulálok :)
2021. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2021. máj. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!