Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek IR van, és elkezdte a...

Akinek IR van, és elkezdte a diétát, kb mennyivel utána sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
A leleteim szerint minden hormon teljesen jó lett csak egy enyhe vagy kezdődő inzulinrezisztenciát állapítottak meg. Ma vettem meg mindent ami a diétához kell (eritrit, durum tészták vagy tk tészták, tk liszt, zabpehely liszt, és lesütöttem egy 80% tk kenyeret is). Sajnos a diéta mellett a mozgás nem fog menni abban a mennyiségben mint kellene a munkám miatt :/ ülő munka sajnos. De azért igyekszem. Plusz ha valaki még ajánl valamit szívesen fogadom :)

2021. máj. 18. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal, épp ezért nem is vagyok benne biztos hogy előtte az enyhe IR miatt nem sikerült,lehet csak véletlen. Viszont munkába nem tudsz menni gyalog/bicajjal? Nekem is ülőmunkám van, én így oldottam meg.
2021. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél évvel diéta, mozgása után lett pozitív a tesztem.Szinten ülő meló mellett.
2021. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mozgást lassan kell elkezdeni. Heti 3x20 perc kezdésnek. Rá fogsz szokni, és akkor lehet emelni 30, 45-re, meg az intenzitását.


Az én sztorim: 2019 nyár durva IR diagnosztizálva. Előtte is fogytam pedig már, de a stressz betett. 180 fokos váltás, új munkahely (ülőmunka szintén), új életmód, fogyás, sport, diéta, stresszmentesítés, minden.

2020 tavaszán elkezdtünk próbálkozni. Ekkorra a ciklusom már jó ideje rendeződött.

Semmi, tehát még egy kémiai se volt 1 évig (jókor voltunk együtt).

2021 legelején elmentem endokrinológushoz új leletekkel. Itt már csak enyhe IRem volt. Doki felírt nagy adag metformint. 2 hónapra rá terhes maradtam.

Mindannyian mások vagyunk, de mai eszemmel már korábban mentem volna az endokrin dokihoz.

2021. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyhe IR van, ahogy pöccre betartottam a 150g CH diétát, köv hónapban sikerült
2021. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!