Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció alatti petesejt...

Menstruáció alatti petesejt leszívás után Utrogestan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A képlet kicsit komplikált: lombik programban veszünk részt, és a 2. napi vérvételen kiderült, hogy menstruáció alatti spontán peteérésem van. Ciklus 5. napján megtörtént a petesejt leszívás, de sajnos nem volt érett tüsző. Az orvosom Utrogestan szedését javasolta 10 napig, majd a következő ciklus 2. napján újbóli vérvételt.

Egyrészt csalódott voltam a sikertelenség miatt, másrészt még nem volt teljesen tiszta a fejem az altatás után, így elfelejtettem megkérdezni, hogy akkor most, a leszívás után, tehát 6. ciklusnapon kezdjem el szedni az Utrot, vagy várjam meg a 17. ciklusnapot?

Hosszú hétvége jön, az orvosomat nem biztos, hogy el tudnám érni telefonon (persze megpróbálom), csak ha esetleg valaki járt már így és tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném.



2021. máj. 22. 07:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!