Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utrogestan mellett lehetnek...

Utrogestan mellett lehetnek menstruációs tünetek, vagy amíg használom nem jelentkeznek a szokásos görcsök?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én görcsöltem mellette is. Mondjuk utólag kiderült hogy nem a menstruáció, hanem két kis magzat miatt. De görcsöltem.
2019. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszod! Negyedik hónapja használom, és akkor menstruáció előtt 5-6 nappal éreztem, hogy meg fog jönni. Most semmit se érzek, pici mellfeszülést csak.
2019. szept. 17. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem simán megjött utro mellett. Amikor meg sikerült, akkor nem.
2019. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyen keresztül használom, napi 2x2-t, de előző hónapokban, amikor szintén használtam ilyenkor már erős görcseim voltak. Ma vagyok a 25. ciklusnapon (12.dpo). Tegnaptól kezdődően erős mellfájdalom van (lehet az utrotól), és semmi más. A hőm 37, de az utro miatt ez sem releváns.
2019. szept. 17. 22:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve tegnap kezdődött a mellfeszülés, ami ma délutántól tovább erősödött.
2019. szept. 17. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket figyelgetni és erre alapozni, felesleges. Valakinek jelent babát, valakinek nem. Nálam a lombik után 3x3 utro mellett nem volt mellfeszülésem, pedig sikerült. Már előrehaladottabb terhességnél is csak minimálisan.
2019. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nincs értelme...ez egyébként is egy olyan ciklus volt, hogy nagyon sok hormont kaptam. Megvárom a vasárnapot, ha akkor negatív (30. nap) abbahagyom az utrot.
2019. szept. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!