Kaáli Budapest lombik??

Figyelt kérdés

Valaki tudja esetleg mennyi a várólista a fizetős részen ?

Illetve milyenek az orvosok ? Tényleg ez a legmegbízhatóbb lombik esetén 2021-ben ?



2021. máj. 23. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fizetős is szóba jön, szívből ajánlom dr. Krizsa Ferencet a Róbert Károly Magánkórházban.
2021. máj. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm , nála mennyi idő alatt indul a lombik ?
2021. máj. 23. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi szeptemberben kezdtük a kivizsgálást, mindent a Róbert Károly Magánkórházban, novemberre minden eredményünk megérkezett, a karácsonyi zárvatartás miatt a januári ciklusra beszéltük meg. Novemberben már lehetett próbálkozni, nekünk végül sikerült is spontán, a probléma kiderült. Így maximum 3 hónapot mondanék.( Vagy talán kevesebbet.)
2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez szuper :) gratulálok :)
2021. máj. 24. 09:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Sok sikert kívánok Nektek! Ha esetleg nála kötnétek ki, kérlek írd meg a tapasztalatataidat.
2021. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi állami lombikra készülünk a bpi Kaáliban.

Márciusban indultunk el az Istenhegyiben a kivizsgálásokkal, egy ciklus alatt megvolt minden ami kell (spermavizsgálat, hormon panel, cukor és inzulin terhelés, pajzsmirigy, átjárhatósági) ami régebbről megvolt az a véralvadási panel és a rákszűrés.

Igazából minimális IR van és nem vagyok átjárható. Április R elején hívtam a Kaálit telefonos konzultációs időpontért. Május 10-én volt. Amit el kellett intéznünk az 1-1 vérvétel, mell uh és egy clamydia szűrés lesz május végén kontroll uh-n.

Elvileg júniusban már mehet is a lombik, de valószínű az én kérésemre júliusban lesz.


Szóval államin is igen gyorsan megy a dolog, bár nálunk szinte minden vizsgálat megvolt és fizetősen. De gondolom probléma függő is mikor kezdődik a lombik, ha valami olyan eltérést találnak, először rendbe kell tenni és csak utána lehet kezdeni.

2021. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm , és COVID oltás kötelező lombik előtt ? Illetve azt mondtak esetleg hogy az elvégzett vizsgálatok meddig érvényesek ?
2021. máj. 24. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztem meg egyiket sem. Én kaptam oltást de ez sem került szóba, így feltételezem (meg egyébként is), hogy nem kötelező.

6-os vagyok

2021. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok neked 🤞🏻🤞🏻☺️
2021. máj. 25. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! 😘 Én is drukkolok nektek! (6-os)
2021. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!