Budapesti Kaáliban melyik orvost ajánlanád lombikhoz Dr Leskó Róbert vagy Dr Balla Levente?

Figyelt kérdés
Ha pár szót írsz a dokiról hogy milyen megköszönöm!

2021. márc. 31. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Dr Leskó Róbert
Dr Balla Levente
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Leskó dokihoz járok.

Nagyon aranyos, mindig van 1-2 bíztató szava. Figyelmes, tudja mit csinál, abszolút biztonságban érzem magam, ha bajod van munkaidőn kívül is lehet kérdezni, mindig visszaír vagy válaszol. Sajnos nem sikerült az első lombikunk, nyilván ez nem az ő hibája. Szakmailag nem hiszem hogy nagy különbség van az orvosok között.

Ami nekem nagy szívfájdalmam, és ez sem kimondottan Leskó hibája, hanem úgy általában a Tb támogatott meddőségi kezelésekre érvényes, hogy nem törik magukat hogy alaposan kivizsgálják az embert. Az alap dolgokat megcsinálják, de nem lépnek tovább csak a 2. De inkább a 3. sikertelen menet után. Ennek nyilván anyagi oka van.

Mivel még csak 30 vagyok és első lombik volt, azt mondták nagyon nagy esélyünk van a sikerre, nem kell semmi plusz vizsgálat.

Hát mondanom sem kell hogy elég rosszul alakult minden, nem sikerült. Megcsináltattunk pár vizsgálatot saját költségen, ki is derült pár dolog ami miatt máshogy indulunk neki a 2. körnek.

2021. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a leírásod! Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az első lombik. 😥

Én reménykedem, hogy ha nem is az első de azért legfeljebb a második sikerül.

Nekem IR-em van és Leiden mutációm. Persze ismerve és kezelve. Férjemnek határeset a morfológia, ellenben rengeteg katona van így a kevés % is sok.

Van már egy gyerkőcünk aki 2,5 éves és természetesen fogant, ezek a tényezők már akkor fenn álltak.


Ami változott és emiatt kell lombik, hogy teljesen el vannak záródva a petevezetők. Így esélytelen más módszer sajnos.

2021. ápr. 1. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is köztük vacilálok , mennyi idő a lombik most a Kaáliban ha fizetősre mennék nem tudjátok esetleg ?
2021. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én államira jelentkeztem. Március végén azt mondták hogy április elején hívjam őket,így is tettem május 10-re kaptam időpontot telefonos konzultációra. Addigra el kellett küldeni iratokat, leleteket stb.

Május 31-en megyek uh-ra és clamydia szűrésre illetve még egy mell uh és mindkettőnknek egy egy vérvétel kell addigra meglegyen.

Nekem minden más vizsgálat már megvolt.

És így júniusban vagy júliusban lehet az első lombik, oltás miatt lehet a július lesz csak.

2021. máj. 21. 09:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és végül Leskó dokit választottam
2021. máj. 21. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es: mik derültek ki, milyen vizsgálatokat csináltatok a második lombik előtt?
2023. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!