Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan működik a Kaáli Intézet...

Hogyan működik a Kaáli Intézetben a kivizsgálás? (Szeged)

Figyelt kérdés

3 év próbálkozásból 2 év alatt 3 habituális vetélés (ebből 1 vetélés, 1 vetélés+missed ab és 1 missed ab) után szeretném magamat/magunkat teljeskörűen kivizsgáltatni (20-as éveink legvégén járunk, mindketten gyermektelenek). Ezzel kapcsolatban szeretnék a Kaáli Intézethez fordulni. Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, leírná, hogyan működik? Csak bejelentkezek telefonon az első konzultációra vagy ehhez esetleg szükséges beutaló a klinikáról? Gondolom, érdemes vinni a korábbi leleteimet és vizsgálati eredményeimet. Úgy tudom, hogy egy éve ingyenesek az állami kézbe kerülő meddőségi klinikán történő kezelések (tudtommal a szegedi Kaáli is állami lett). Ez magában foglalja a konzultációkat, vizsgálatokat és a szükséges kezeléseket is? Vagy csak maguk a kezelések ingyenesek, és a konzultációkra, vizsgálatokra az oldalon feltüntetett árak érvényesek, vagy ezek csak az 5. sikertelen kezelés után lépnek életbe?

Körülbelül mennyi időt kell most várni, hogy elkezdődhessen az egész kivizsgálás (van-e most várólista), illetve utána kb mennyi idő (nyilván tudom, hogy a vizsgálatok számától is függ), míg eljut egy pár a konkrét kezelésig?

Elnézést a sok kérdés miatt, de tájékozatlan vagyok ezzel kapcsolatban, és úgy érzem sem a klinikai szakrendeléseken, sem a különféle magánrendeléseken nem jutunk egyről a kettőre (az alapvető vizsgálatok értékei nem mutattak nálam jelentős eltérést), fiatal(abb) korunk végett nem veszik komolyan a problémát.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok, és kicsit segítetek tisztábban látni, hogy elinduljunk ezen az úton. Minden apró információt szívesen veszek! :)

máj. 26. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Győribe járok! Kérj időpontot telefonon első konzultációra hivatkozva. Aztán oda majd minden eredményedet vigyed. Mindent elfognak mondani. Minden ingyenes. A gyógyszerek injekciók pedig pár száz forintok.

Én a győribe 5 hónapon keresztül minden áldott nap hívtam őket, annyian vannak és várnak oda.

Valami biztosan nem stimmel, ha ennyiszer vetélés volt. Ki fognak mindent vizsgálni. Mi 4 év küzdünk és sajnos a 3. évben jutottunk csak el a Kaáliig, amit bánok nagyon.

máj. 26. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Lenyegeben 1-es mindent elmondott amit tudni kell.Annyi meg hogy sok vizsgalat lesz de valoszinu ki fog derulni mi a problema.Sok sikert!
máj. 26. 17:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Minden jót és sok sikert kívánok én is mindenkinek, aki velünk együtt küzd egy kis Életért, egyszer itt lesz! :)
máj. 26. 17:49
 4/9 anonim válasza:
100%
Én Áprilisban telefonáltam első konzultációra időpontot kérni és Augusztusra kaptunk. A telefonos asszisztens kedves volt, megkérdezte melyik orvoshoz szeretnénk kerülni, majd megadtam az email címemet és arra küldött pár dokumentumot, kérdéslistát a jelenlegi állapotunról, amit majd az augusztusi időpont előtt kell visszaküldeni minimum egy héttel. Az első konzultáció telefonos lesz, nem tudta megmondani, hogy hány órakor fog hìvni az orvos, csak a napot.
máj. 27. 15:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én is kaptam már időpontot, igaz, 5 hónap múlvára... :/ de most már nem ezen fog múlni. Nekem is mondta az asszisztens hölgy, hogy küld dokumentumokat, de most újra megnéztem, és nem kaptam semmit :O az időpontkéréshez képest neked mikor küldték meg? Csak hogy várjak még, vagy inkább írjak/hívjam őket.
máj. 30. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt egyből utána küldik. Szerintem telefonálj rájuk.

1-es voltam.

máj. 30. 22:13
 7/9 anonim válasza:
4-es vagyok, nekem is azonnal a telefonálás után küldték.
máj. 31. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy off: Szegedre? Mi is a héten akarunk telefonálni, nagyon izgulok, de akkor rendesek? Ilyen sokára van időpont? Kitartást!
máj. 31. 18:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor hívom őket. Igen, Szegedre. A hölgy nagyon kedves volt, akivel beszéltem, egyéb tapasztalatom még nincs, és igen, sajnos ilyen hosszú a várólista, bár már lehet, kicsit későn válaszolok (bocsi), mert gondolom, már ti is érdeklődtetek.
jún. 11. 13:34
Online játszótér

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!