Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen az endometrium biopszia?

Milyen az endometrium biopszia?

Figyelt kérdés
Mennyire volt fájdalmas? Ha fájdalmas volt, sokáig fájt utána? Sikerült utána a baba?

#lombik #Kaáli Intézet #endometrium biopszia
2021. jún. 2. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Picikét megkarcoljàk a méhfalat és vesznek esetleg mintát is, hogy megvizsgáljàk a szerkezetét. Nekem ez után lett sikeres az 5.beültetésem. Kellemetlen, igen, sőt nekem fájdalmas is volt, de valaki meg se érzi... A fájdalom amúgy 3 lélegzetvételig tart, utána egyáltalán semmi! Nincs görcs, vagy ilyesmi egyáltalán. Ja,és adnak előtte gyógyszert is. Szerintem megéri megpróbálni. Sok sikert! :)
2021. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm, hogy írtál! Nekünk is most lesz az 5.lombik. Legutóbbi az 3 vetélés volt, a dokinak ez a egy ötlete támadt. Neten olvastam már sokmindent róla, de nem kellett volna, mert inkább megijedtem. De ha sikerülne végre, akkor megérné ez a fájdalom is:(
2021. jún. 3. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!