Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vőlegènyem spermaeredmènyèről...

Vőlegènyem spermaeredmènyèről mondanàtok vèlemènyt?Volt màsnak is hasònlò eredmènye?Ha igen,akkor mennyi idő utàn sikerült a teherbeesès?

Figyelt kérdés

Mennyisèg(ml):2,7

Karencua:4 nap

Ejakulàciòtòl eltelt idő:60 perc

Viszkozitàs:norm.

Szìn,szag,küllem:fehères-opàlos,norm

Ph:8

Elfolyosodàs:teljes

Spermakoncentràciò(M/ml):37,5

Spermiumszàm(M):101,25

Progresszìv motilitàs(%):44

Teljes motilitàs(%):57

Nem progresszìv motilitàs(%):13

Immotilis(%):43

Normàl morfològia(%):4,5

Vitalitàs(>58):88,5

Fehèrvèrsejt(<1):1,65

Nagyon enyhe hereviszèr tàgulatot àllapìtott meg a doki,de nem foglalkozott vele ùgy igazàn.

Vàlaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 5. 11:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm lànyok!❤megpròbàlok nem ràgörcsölni,csak nehèz.
2021. jún. 5. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki mi lehetett a baj, ugyanis a barátnőm és a párja is egészségesek.

Ők is nehezen viselték

De pár hónappal később mint írtam újra teherbe esett, és igaz koraszülött lett a kislány de makk egészséges. Most a várandós kisfiával is minden rendben

Lassan mar a szülés jön megint neki :)

2021. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Nekem még nem sikerült, most vagyunk a 9. próbálkozós hónapban, de csak nemrég derült ki, hogy nem minden hónapban van peteérésem. Most reméljük, hogy sikerült orvosolni a problémát. Egyébként mindketten fiatalok vagyunk, úgyhogy mi állandóan azt hallgattuk, hogy úgy is hamar összejön, nem kell rágörcsölni.

Az elmúlt évben 2 barátnőm lett terhes az első hónapban, és egy másik teljesen véletlenül, ők is mindig ezt mondták. De nyilván az első pár hónapban mi sem görcsöltünk rá, csak ahogy telik az idő és a várakozás engem teljesen kikészít.

2021. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es vàlaszolò èrtem ès köszönöm a vàlaszod :) Remèlem nekünk is ilyen szerencsènk lesz❤

13-as vàlaszolò szorìtok nektek :) remèlem nektek is összejön minnèl előbb❤

Kìvànok miharabbi pozitiv tesztet/teszteket❤

2021. jún. 5. 17:49
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13: persze, hogy kikészít, szerintem mindenkit. Érdekes, hogy általában azoktól hallom én is, akiknek nagyon gyorsan összejött. Mintha kb magas lóról megmagyarázná, hogy miért vagyok meddő, az én hibám. 🙂
2021. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt is olvastam már meredek válaszokat, hogy minek számolgatni meg ovu tesztelni és hasonlók, csak szexelni kell. De hát ez nem megy mindenkinek ilyen egyszerűen, mintha nem létezne más faktor…

A nőgyógyászommal múltkor számolgattunk és ő is azt mondta, hogy azon lepődik meg, hogy nők egyáltalán teherbe esnek. Persze vannak szerencsések akiknek gond nélkül megy, amit nyilván nem sajnálok senkitől, csak ők is értsék meg, hogy másnak nem meg ilyen könnyen.

2021. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!