Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HSG ( röntgenes petevezetèk...

HSG ( röntgenes petevezetèk àtfújàs)vizsgálatom lesz szerdán ,nagyon fèlek hogy fájni fog , milyen fájdalomcsillapítót vehetek be ami elviselhetővè teszi? Nekem a spirál felrakása is nagYon fájt anno...

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem eredményétől függően lesz hycosy (ez az ultrahangos, ha jól tudom). De én is nagyon félek, már a sima citológia levétel is szokott fájni, illetve a hüvelyi ultrahang is, pláne, mert az egyik petefészkem hátrahajlik, és úgy tudja megnézni a doki, hogy nyomkodja lefele a hasamat közben, hogy “közelebb” érjen az uh-fejjel.

Régen sosem fájt a citológia sem, aztán egyszer egy orvos magánban gondolom normálisan levehette, az már fájt, de onnantól végig P2-es is, míg azelőtt negatív volt (gondolom nem rendesen vették le, mert semmit nem éreztem). Leges legelső nőgyógy vizsgálatomon, 13 évesen sem éreztem még a kacsa felhelyezését sem, csak hogy valami hideg. Ma már sokkal érzékenyebb

2021. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is rötgenes volt,kellemetlen,de nem fáj!

Ami fájni fog az a szülés(persze vannak kivételek) és azért kell ezen végigmenni! :)

Én is annyit olvastam itt a neten feleslegesen,tényleg mint egy mensiszerű görcs,nekem jobban szokott fájni a havim és az nem is 5 percig. :) Nekem is elvolt záródva az egyik,már nincs :)

Nekem még érdekes is volt,mert nézhettem monitoron,engem teljesen lekötött! :)

Sok sikert! Gondolj a leendő babára! :)

2021. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a szülès, nekem borzalmas volt , csàszárral vègződött. Ez most program császár lenne ha sikerül a baba.

Elfelejtettem megkèrdrzni dokit hogy milyen fájdalomcsillapítót vehetek be előtte .Te bevettèl valamit?

2021. jún. 6. 17:06
 14/21 anonim ***** válasza:

9es vagyok, hát a szüléshez képest 0 az érzés :D nekem Hycosy volt UH-s, akkor fájt mikor a ballont fújták, meg mikor a kontraszt anyagot nyomták be. Összesen 5perc max ami nekem nagyon rossz volt.

Én vettem be fàjdalomcsillapítót, 2db nospa, meg egy algopirint előtte, de kb felesleges volt, mert a vizsgálat közbeni fájdalmat nem fogja tompítani, esetleg arra jó, hogy utána órákkal nem fáj már (ha esetleg amúgy meg fájna) de nekem pl ahogy kiszedték a katétert minden fàjdalom megszűnt. Meg arra is készülj fel, hogy utána sajna pecsételő vérzés lesz ( nekem legalább is volt), érdemes vinni egy betétet magaddal.

2021. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Csak lennèk túl rajta már 😬nagyon rosszul viselem az ilyesmit. Amikor a spiràlt tettèk fel 5 ève akkor majd be sz@...m a fájdalomtól grrrrr . Le kène valahogy szedálnj magam 😂😂 lehet homeopátiás sedatif pc-t beszedek ,legalább nem gyógyszer.🤐
2021. jún. 6. 21:03
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem is hycosy volt, +/+ eredménnyel. Az elején fájt, amikor a ballont túlságosan felfújta a doki, de szóltam, lejjebb engedte és nem volt semmi utána. A katétert sem éreztem. Talán azt volt még érdekes, amikor átért a folyadék, az olyan hideg érzés volt a hasamban. Akkor mondta a doki, hogy jobb oldal átjárható. Utána már tudtam, amikor a bal oldalamon is éreztem a hideget, hogy ott is átjárható. 🙂 Összességében nekem is inkább érdekes volt, néztem a monitoron. A vérzés sajnos nálam is megjelent, három napig pecsételtem. A fájdalom már egy óra múlva sem volt jelentős, inkább csak olyan "volt valami" érzés volt a hasam aljában.
2021. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem vettem be semmit. Úgy gondoltam,ha már szültem akkor ez nem lehet roszabb. De nem is volt rá szükség.

Én is véreztem utána,elég rendesen.

Mondjuk már túl vagyok 3 inszemen,azok után is véreztem,pedig az aztán tényleg nem fájt és mégis..

Állítólag a méhszáj miatt,van akinek zártabb és azért,megsértik.

Jahh nekem annyit mondott a doki,lazuljak el,mert aki megfeszíti magát annak szokott rossz lenni,én eltudtam engedni magam teljesen.

Kérdező,mivel szültél már hidd el ez meg se fog kottyani!! ;) :)

12-es voltam.

2021. jún. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom. Nekem HSG és Hycosy is volt, egyik sem fájt. Feszít, ennyi. Közben nézegettem a képeket a falon. A HSG előtt nem is vettem be semmit, Hycosy előtt ittam egy Flectort, de teljesen felesleges. 2 perc alatt kész van, észre sem veszed. Egy közepes mensi jobban fáj.
2021. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bìztató szavakat ☺️🙏
2021. jún. 7. 22:48
 20/21 A kérdező kommentje:
Túl is vagyok rajta ,nem kellett volna ennyire fèlnem ,picit feszìtett a bal oldal de ennyi 😊 minden rendben,bal oldalon picit nehezebben ment àt , lehetett kis letapadás .
2021. jún. 9. 10:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!