Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HSG ( röntgenes petevezetèk...

HSG ( röntgenes petevezetèk àtfújàs)vizsgálatom lesz szerdán ,nagyon fèlek hogy fájni fog , milyen fájdalomcsillapítót vehetek be ami elviselhetővè teszi? Nekem a spirál felrakása is nagYon fájt anno...

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt tobb mint 1 eve.Nagyon feltem en is.Nekem azt mondtak a korhazban hogy ne vegyek be fajdalomcsillapitot es nem is vettem be.Nem fajt csak olyan menzesz szeru nagyon enyhe hasi gorcs volt de tenyleg nagyon enyhe.Gyorsan kesz is volt.Atjarhato vagyok.Azt mondtak annak faj aki nem atjarhato.Ne aggodj!Minden jo lesz.Mikor csinaljak probalj beszelgetni az orvossal es nem fogsz arra gondolni hogy epp mit csinal
2021. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ultrahangos volt, de lényegében ugyanaz. Nekem ugyan azt mondták, hogy vegyek be előtte fájdalomcsillapítót (2 ibuprofent), de végül a nagy rohanásban teljesen elfelejtettem. Nem fájt, egy kellemetlen pillanat volt, ilyen menstruációs görcs szerű. Ahogy az 1-es is írta, akkor jobban fáj, ha nem vagy átjárható.
2021. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Gyanús hogy el vagyok záródva, 7 hónapja nem jönn össze a baba ,peteèrès mellett. Amúgy van már egy 13 èves fiam . Fèrjemnèl minden rendben ,...
2021. jún. 5. 21:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jelenti azt hogy el vagy zarodva

#1

2021. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam elzáródva pedig több mint fél éve próbálkoztunk, volt peteérésem, férjem is rendben volt.
2021. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a vizsgálat fájt, hanem miután befejezték és felültem. Az valami kegyetlen volt, szédültem és görcsöltem egyszerre. Már nem emlékszem mit vettem be, de valami erős fájdalomcsillapítót, és egy fél óra múlva jobban lettem. Aztán még estére is kellett bevenni, hogy tudjak aludni. Másnap már csak enyhébben görcsölgettem, de dolgozni nem tudtam volna, aznapra beteget jelentettem. Nekem nem teljesen volt elzáródva, csak összeszűkülve.
2021. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy éve próbálkoztunk a hsg előtt, és átjárható voltam. Szóval nem jár a kettő együtt!

Nekem is csak mensi szerű görcs volt, utána semmi.

2021. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne félj. Nekem az eggyik volt letapadva, minimális görcsel járt. Abban a hónapban terhes lettem.
2021. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt pedig átjárható, és így hamar kész is lett...
2021. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak pillanatra fájt,vagy percekig?
2021. jún. 6. 09:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!