Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy menstruáció nélkül terhes legyen valaki ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm legalább 4 hónapja nem menstruál orvosnál volt de semmi betegsége, mindent tökéletesnek találtak.


2021. jún. 10. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor találtak volna valamit odabent ,nem ?

Mennyi idős? Eddig rendszeres volt? Mivel védekezik?

2021. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia bocsánat rosszul fogalmaztam meg. Természetesen nem terhes nem tudják még egyenlőre miért nem jön meg neki. A kérdést úgy akartam fel tenni, hogy mióta nem jön meg neki védekezés nélkül csinálja úgy hogy a barátja nem szakítja meg hanem egyenesen belé, eddig gumival védekeztek fogamzásgátlót nem szedet soha. Szóval mennyi esély van arra, hogy így is teherbe esik ? Mert én úgy olvastam sok helyen hogy lehet így is terhes de nem hisz nekem! 18 éves, és igen eddig rendszeresen meg volt neki
2021. jún. 10. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az esetleges peteérés megelőzi a mentruációt, ha egyszer mégis megjönne neki, akkor már azért nem fog, mert teherbe esik.

Mivel nem tudják mi okozza, simán lehet, hogy egyszer csak spontán vissza is térne. Nem tudhatja ez mikor lesz, szóval nagy felelőtlenség védekezés nélkül szexelni.

2021. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszát! 😇
2021. jún. 10. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!