Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ennyi idő után már meddőségire...

Ennyi idő után már meddőségire kéne mennünk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Lassan 2 éve nem jön a baba. 1 éve utan kiderült a PCOS és IR.

Februárban kezdtük el a 3as kezelést. Fogytam 7 kg, de 2 hónapja nem nagyon mozdul lejjebb. Kaptam most próba képp saxenda injekciot h az is segit mellette.

Jövő hónapban megyek vérvételre hogy javultak-e az értékek. Vajon utána érdemes lenne felkeresni egy meddőségi klinikát? És ha igen, melyiket?



2021. jún. 22. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, lehet menni a meddőségibe, minél hanarabb elkezditek, annál hamarabb lesz eredménye. Persze a 2 betegséget kezelni kell ettől függetlenül.
2021. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A meddőségiben átfogóbb a vizsgálat, lehet, hogy más probléma is kiderül, amivel foglalkozni kell.
2021. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a forgács intézetre fondoltunk, mert az van hozzánk legközelebb. Erről tudtok véleményt? Kell fizetni? Drága? Ezekkel még nem vagyok képbe.
2021. jún. 23. 11:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltunk* bocsánat elírtam.
2021. jún. 23. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

A Forgácsról év elején volt kis tapasztalatom. Már állami, nem kell fizetni. Honlapjukon van a formanyomtatvány, azt kell kitölteni, emailben elküldeni.

Nekem 2 hónap volt mire visszaszóltak hogy mikor legyen az első időpont, addigra szerencsére már nem volt aktuális, mert emelt Metformin kúrával az én enyhébb IRem mellett szinte azonnal teherbe estem.


Van egy vizsgálati listájuk is hogy mi kell, azt esetleg közben el lehet kezdeni intézni (közel hozzájuk, Pesterzsébeten van egy Synlab vérvételi hely is).


Azért most nagyon a súlyodra koncentráltál a kérdés kiírásánál, de a hormon- és cukorértékek (női hormonok, AMH, inzulin, stb.) azért fontosabbak sokszor mint a súly. Persze a fogyás segít őket beállítani, de lehet az magában nem elég. Vagy akár fizikai elzáródás is lehet az ok, igaz ezt a kivizsgálás alatt megnéznék.

2021. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, igen lehet tényleg úgy írtam. Akkor előbb kell ezt elkezdeni főleg ha ennyi időt vesz igénybe mire sorra kerülök/ünk. Még egyszer köszönöm :)
2021. jún. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!